Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Не знам дали е добре или не е, но понякога се чудя как ги правите тия 10 часа usage. Като цяло това са показателите при мен на 1-седмичен iPhone 6s. Нямам много време да го ръчкам, тъй като съм в офиса от 9 до 18 ч., после навън с приятели и може би рядко го ползвах тези няколко дни.

 

8809151d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами индивидуално е. Аз също съм с 5 часа юсидж в момента, но за 14 часа стендбай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията на 6S при 9.3.3 бета 3 е преродена- никога не съм постигал подобни резултати с предишните версии..:

8fd6e2f8af3a81d31bd0b7d11c6ba8c1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето моите последни показатели. Само за инфо да отбележа, че беше свързан към компютъра за да синхронизирам няколко снимки през iTunes и затова изписва, че е зареждан, но това не повече от 4-5 минути, които едва ли оказват кой знае какво влияние.

8813819i.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не знам колеги, но на мен тези показатели ми се струват адски слаби... имайки в предвид резултатите, които постигах с телефона си само до преди няколко седмици (можете да видите снимка в по-горния коментар). Имам чувството, че сега и да се скъсам не мога да постигна старите резултати. Иначе телефонът стои постоянно на wifi в офиса, но ми се струва, че батерията ми се топи адски бързо. Какво е вашето мнение?

 

8835917t.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е да престанеш да се взираш в цифрите и да си ползваш телефона с кеф, ток има навсякъде, защо ти е да чупиш рекорди и да се ядосваш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го ползвал доста повече от теб, за четворно по-малко време! Прави си сам извода. Направо го слагай на самолетен и ще спестиш доста батерия.



816d68bf03cc5d8e63609c1004bf1a18.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти се шегуваш, но то не е много смешно. Според мен не е изобщо нормално батерията на нов телефон (в случая 6s) да държи приблизително, колкото на старата ми 4-ка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@peppu Още отначало ли ти е карала батерията по-толкова малко?

Да не би да е от това, че сега си с 9.3.2, имаш ли наблюдения как е била батерията с 9.2.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът дойде с 9.3.1 и в интерес на истината батерията се държеше доста по-добре в сравнение сега с 9.3.2 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От известно време насам забелязвам, че процентите на батерията се бъзикат. Като го зареждам например и светна да видя колко е часа, както си е на 50% и изведнъж става на 60% да кажем. Така си продължава през цялото време докато се зарежда. А като го ползвам пък, отключвам на 58, използвам го, държи на 58 и от един път хоп направо на 56. Доста често прескача по 1%, което не ми се струва нормално. Кажете какво е вашето мнение и дали и при някой от вас се случва същото? Има ли място за притеснение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модула който следи батерията не работи непрекъснато, а се включва на определен период от време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам, защото досега около 3 години не съм имал такива проблеми с 4-ката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, това не е волтметър и не очаквай да се върти като километраж на кола. ОС-а чете дъното на батерията през период от време и после подбира коя картинка(в проценти) да зареди.

П.С. "Проблеми като на четворката"? Кое е "проблем"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...