Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Цял ден у дома пренос данни ми го няма, по принцип е или 3G или LTE. Днес изписа Е ,а на 6S излезе GPRS.Оператора е Виваком . Дали клеткста при нас нещо не работи и проблема е локален или?

 

f5604f0a3e94093681b1f64afb9850c4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми може би да звъннеш на оператор, за да провериш дали е локален? На мен поне така са ми казвали, като се губи да звънна да направят замервания, но аз съм на Теленор.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат днес цял ден пак някакви дертове. И роуминг нямат ..... Бати трагикомичния оператор.... И ще се продават за не знам си колко милиарда ....


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото колега.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам семейство познати - мъжът е старши в технически отдел на А1, жената е във Виваком същата длъжност. Тя не си хвали фирмата, но и не казва кофти неща, докато той в прав текст казва: "Работя с олигофрени и вече не знам докога ще издържа. Ама то с предлаганите заплати какво да очаквам? Кадърните дърпат навън."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам добър приятел в А1 на висок пост свързан с мрежата и авариите. Всеки като го пита да минава ли на А1 (било то мобилен план или домашен интернет), отговорът му е - бягай надалече. Много са зле.
Мнението и на двама ни е, че Виваком са най-добре спрямо планове, мрежа и обслужване, що се касае до физически клиенти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да не разводнявам темата, ама това са пълни "ПЪЛНИ" глупости.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И друг път съм го казвал, че няма по-голяма тъпотия от тази да си сменяш оператора постоянно. Също като банките, всички са еднакви, с незначителни разлики, имат си плюсове и недостатъци и тва е. Много ме е смешно как всеки, който е минал от един на друг оператор, почва да хвали новия и да разправя как се е преродил. И само след година пак тръгва на лов за лев-два по-евтин план, незнамсикваси мрежа и покритие и т.н. Аз съм абонат на Мтел от 1996, никога не съм си сменял номера и не съм си правил експерименти да се местя. Никога съм нямал и особен проблем. По мои наблюдения, в България имаме едни от най-добрите мобилни мрежи на континента. Достатъчно е човек да се разходи до Гърция за да се убеди.

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мога да ти кажа, че преди около 3г бях с два 6s-а, единият на Теленор и единият на Мтел. Е там където Теленор беше на пълно 4г, Мтел беше на 2г. Аз пътувам доста и мога да направя сравнението веднага. Сега не знам как е положението, защото съм само на Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Както казах, всеки има своята история. Аз съм бил на места, където само Мтел има покритие, бил съм и на такива само с Виваком. Голям праз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Местата без покритие обикновено си струват да си без телефон изобщо. 
сори за офтопика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако работата ти е свързана с това да си постоянно онлайн и искаш да разпуснеш, но не трябва да изтървеш нищо няма как :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До продължа off topic-a
Като Тони и аз не съм сменял никога оператора, даже увеличаван катите. В момента са над 100. Но и за друго сте прави. В Англия 4g e два пъти по бавно от 3G на А1. Та ползвайте кой каквото му харесва и устройва.
Има една поговорка, за всички оператори в страната.
“Същата боя, но друг цвят!”


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A1 пуснаха еSIM

 

https://www.a1.bg/esim?fbclid=IwAR2FQS1OKbp4MR00-HoLxSwbeQgT3n_svDZ-x2QnS7UhL7NSbwz746fGniM

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам цени или са изненада

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако добавят и клониране на номера на телефона, за да може да се ползва часовника, ще са златни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам цени или са изненада

Цената е 9.99 лв за подмяна на физическия чип с еSIM.

Тарифата си остава същата.

 

 

 

Сега ако добавят и клониране на номера на телефона, за да може да се ползва часовника, ще са златни. 

 

Услугата Extra SIM я предлагат отдавна.

Ако пуснат еSIM за часовник, клонирането струва 1 лв. На месец ако ти дублира само разговорите и 4 лв. на месец ако искаш да има и интернет на дублиращия SIM.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат нещо подобно на клониране на номера, казват му "A1 EXTRA SIM" и е само левче на месец за 1 карта, може да са общо три, основна и две допълнителни, може и интернет да имат за 3 лева на карта, споделя се ресурса и лимита на основната, еSIM може да е допълнителна към основния номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светлина в тунела на Виваком , ако е вярно де?


https://m.24chasa.bg/novini/article/7736244


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

781419464d7c127835adfead96c6607f.jpg

Найсе! Вече с два номера в един телефон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да помоля за инфо, който вече ползва есим. Може ли да се ползва и физическата карта отделно от есим-а? На страницата на оператора пише че може, но дали е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм без физическа SIM карта!!! @skpavlov, да, можеш да я ползваш отделно, а бе все едно имаш двусимов телефон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше есим-а да е в Айфон, а физическата в друг апарат. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ!!!! В момента на активирането, физическата спира да работи. По-скоро деактивират физическата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да ползвам допълнителна стандартна SIM карта, ако имам eSIM?

eSIM се предлага както като основна карта, така и като допълнителна SIM карта. Разбира се, можете да замените съществуваща SIM карта с eSIM или да ползвате и двете.

Това го пише на сайта им. Как да го разбирам?

Току що говорих с А1 и двете карти работят дори в различни апарати.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...