Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

Точно!Нещо със Сони хич не съм запознат

LG имат едно SS IPTV приложение,което ме влече към тях:)А и цената е почти наполовина спрямо Сони-то
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бре хора, кажете с кой плеър пускате тези 3D филми и idx Субтитри?

Как гледате такова съдържание?

Аз не успявам с apple TV. А от Мака го пускам с VLC, обаче субтитрите ми малеят :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От скоро имам Самсунг смарт телевизор 6-та серия. Какви приложения ползвате на телефона за управление на подобен телевизор? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Smart IPTV, Plex TV, HBO GO, Bulsatcom...доста неща. :)

Ето един клип съм направил преди половин година, който представлява част от възможностите на Samsung.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид ремоут приложение, което да е качено на i-устройство и от него да управлявам телевизора. Иначе качих Smart View, което е на Самсунг. Въпроса е има ли друго което да е по-удобно за ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моми и момци,

Виждам, че има хора, които знаят доста повече от мен, какво се случва на пазара с телевизорите.

Бихте ли ми препоръчали телевизор с екран между 48-50 инча и цена до 1500 лева. Не търся върхови технологии, понеже сигнала ще идва от Виваком през сателитна антена и нямам представа до колко е качествен. Търся нещо плоско с прилична картина и звук и наличен в големите вериги за битова електроника в България. 3D и 4К не са задължителни (то май и няма да се поберат в цената, предполагам).

Благодаря.

PS

Между другото, дали е възможно да ползвам два телевизора от един сателитен приемник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 1500 лв. ей т'ва SONY KD-49X8005C Ultra HD LED е супер! С 4K, Android и качествена картина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Аз днес май приключих с телевизорите :)
Купих си един проектор и един електрически екран 110 инча. Сигнала идва от един ресивър, в който влизат няколко HDMI източника. Картината е жестока дори и на светло. На тази снимка телевизора, който изглежда като таблет под екрана е 47' :)
690761a9ea4978488ed016d987b9be68.jpg

Закачил съм и един 4К TV Box с Android, към който има много функционална клавиатура.
789f93d4ef62ff366bf6692210a78230.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк към бокса?
За сега няма да слагам екран със сигурност поради финансови съображения, но много искам да сложа рдин бокс и да поизползвам това Коди :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като цена, колко ти легна проектора с екрана? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах, тази клавиатура е проект на мой приятел, само, че моята лична е azerty - първите прототипи бяха за Франция. На мен ми дойде с 42" интел-ски smart TV, с някакъв вид webOS, пак негов проект. Много доволен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня за бокса, че не е най-доброто на пазара, но за под 100 лв. Е повече от перфектен :)
[2016 New Arrivals] SEGUROM9 Plus M9+ Amlogic S905 64bit Quad-core Android 5.1 Smart Set Top TV Box HDMI Media Streaming Player 1G/8G Supports XMBC Kodi 3D 4K 2.4GHz WIFI + Mini Wireless Keyboard
https://www.amazon.co.uk/dp/B01C55D5VI/ref=cm_sw_r_cp_api_1hNbybJRDRSG3


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе екрана ми е ELECTRIC110XH

Проектора BenQ W1080ST+

Грубо около 2.5К с хубав HDMI кабел и стойка за проектора.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам направо тук. В приложения на телевизора си имах инсталиран фейсбук. По погрешка беше изтрит и сега не го намирам в магазина. Някакви идеи как да го сваля, без да му пера фабричните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте. 

Дилемата е :

LG 49UH650V 49 Inch Web OS SMART 4K Ultra HD TV with HDR или Philips 49PUS6401.

Предимно за телевизия ползвам булсат и както знаете качеството не е никак добро, та се чудя колко добре ще се справят и с Sd качеството? 

Заслужава ли си да взимам 4к при положение , че се гледа предимно SD? 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За SD е все тая. Но все пак гледай напред, HD все повече ще се увеличават, за сметка на SD.

Относно двата модела-с две ръце за LG.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Булсатком SD-то от сателитен приемник на телевизор над 40" е кошмар, независимо от марката и модела на ТВ-то, през Фюжъна с добър интернет е една идея по-добре, за ЛГ чета във форума, че приложеноето за смарт ТВ-тата им не работи, за Филипс изобщо няма разработено приложение за смарт ТВ, за сега на Панасоника ми няма проблем, но качестовото е като от сателитен приемник SD-канали. Иначе казано, изключи Булсатком от уравнението при избора на ТВ-то.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото , което ме дърпа към Филипс е андрод-а ( лесен инстал и не се налага да подписвам на всеки 7 дни) и амбилайт ( колко е добро - нямам представа) , леко по-ниската цена. На теория пък Lg-то пък би трябвало , да е с по-добър панел, респ. картина , от която не знам колко ще разбера при положени , че му пускам лошо качество ( през повечето време ) сигнал.
В момента съм с една Виера 43 инча плазма и картината не SD не е никак лоша.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 47" SmartViera, някой от СД каналите на Булсатком от сателитен пиремник са на ръба на търпимото, други са по-добре, брат ми има 40" смарт Филипс, гугъл плей е доста беден като магазин за приложения за тв (няма го приложението на булсатком за тв в магазина), не съм се занимавал да слагам приложения на ръка, не зная дали изобщо става, аз бих забравил за смарт-а (след две-три години, край на ъпдейтите, край на смарт приложенията), следващия ми избор няма да е смарт определено, един допълнителен бокс решава проблема със смарта, аз лично предпочитам читав и голям екран, пред това тв-то да е смарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Булсатком SD-то от сателитен приемник на телевизор над 40" е кошмар, независимо от марката и модела на ТВ-то, през Фюжъна с добър интернет е една идея по-добре, за ЛГ чета във форума, че приложеноето за смарт ТВ-тата им не работи, за Филипс изобщо няма разработено приложение за смарт ТВ, за сега на Панасоника ми няма проблем, но качестовото е като от сателитен приемник SD-канали. Иначе казано, изключи Булсатком от уравнението при избора на ТВ-то.

Ssiptv и SmartIPTV работят перфектно на LG.Уникална картина на HD каналите

Или става въпрос само за булсат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Булсатком SD-то от сателитен приемник на телевизор над 40" е кошмар, независимо от марката и модела на ТВ-то, през Фюжъна с добър интернет е една идея по-добре, за ЛГ чета във форума, че приложеноето за смарт ТВ-тата им не работи, за Филипс изобщо няма разработено приложение за смарт ТВ, за сега на Панасоника ми няма проблем, но качестовото е като от сателитен приемник SD-канали. Иначе казано, изключи Булсатком от уравнението при избора на ТВ-то.

И аз съм с Панасоник 55 , но ми е интересно какво приложение ползваш да IPтелевизия?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...