Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone OS 3.1.3 Software Update


signify

Recommended Posts

Всеки път като излезе нов firmware говорим едно и също нещо....

Vancuver, това важи само за iPhone 2G/3G и iTouch 1G/2G (не MC модел).

Друг е въпроса, че така като се върнете към 3.1.2 няма да върнете и стария baseband и телефона пак ще е заключен (говоря за 3G).

Същото нещо важи и за 3GS, ако сте запазили ECID файловете и се върнете на 3.1.2.

Прочетете веднъж за винаги тези две теми и си ги набийте в главите.

http://bgiphone.com/showthread.php/2661-iPhone-2G-3G-3GS

http://bgiphone.com/showthread.php/2660-iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А след тая реакция на някои "новопосветени"

Извинявам се,но контекстно е преведен!!Приятен ден!

контекст -Завършена в смислово отношение част от писмена реч, която определя точно смисъла на влизаща в него дума или израз.

Весел ден!Първо мнение и.......наказан-SMEHHH-смяхх!

quote_icon.png Първоначално написано от Sladichuk®

Скъпи doktoram,

Получили сте нарушение в BG iPhone.

Причина: Некоректен профил и непреведен цитат

-------

Запознай се с всички теми в раздела с павилата, които си излъгал, че познаваш!

-------

Tова нарушение се наказва с 2 точки и може да доведе до ограничен достъп докато не изтече. Сериозни нарушения никога не изтичат.

Оригинално мнение:

http://bgiphone.com/showthread.php?p=44556

аз пък ще набия в главите им правилата на форума чрез малко БАНЧЕТА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че iPhonetic не работи....

Ами не виждам да пише, че работи на 3.1.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо така се получава обаче като отворя ай тюнс и се опитам да направя рестор не става защото Software Update 3.1.2 е рар файл и не го открива тюнса егатии тъпото кажи какво да правя (МЕРСИ)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преименувай .rar на .ipsw

Ако следващия ти пост е пак толкова неграмотен, ще получиш наказание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви глупости пишеш, бе, какъв метод, какъв бейсбанд, какви 5 лева...

Я почвай да четеш и тази тема отначало докрай, и темата за redsn0w 0.9 на 3.0–3.1.3, а очевидно и – темите за начинаещи в "командировъчния" раздел !

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз като съм 3.1 какво ми е , немам проблеми ама слушам специалистите тук бог да ги благослови. и немам проблеми.....!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват, че:

-Подобрява батерията на 3GS.

-Оправя изхвърлянето от някои приложения(или поне аз така си го превеждам...).

-И имаше нещо за Японската клавиатура, която предполагам никой от този форум не използва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, не страхуйся, бре, пишеш точно където, каквото и както трябва, какво си се наплашил....

r3ac7, ако имаш предвид емоджитата, всъщност много хора ги ползват, особено за чат, СМС и ММС през тела, и се налага да ги активират през други приложения сега(има си ги във FW, обаче неактивни), повечето от които са платени.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам предвид емотиконите(аз даже не знам, че има за iPhone). Имах в предвид истинската японска клавиатура, затова и казах, че сигурно никой не я ползва от този форум. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си пиша "банзаии" на кирилица засега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо прочетох че Sherif Hashim е открил дупка в новия Baseband 5.12.01, което ще позволи софтуерно отключване на 3.1.3.

MuscleNerd от iPhone Dev-Team е потвърдил че отключването работи... и казва че топката е в полето на iPhone Dev-Team и те да решат кога да пуснат ънлока :)

п.с. лично моето мнение е че няма да го пуснат преди 3.2 да излезе .... ;)

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази новина е страхотна! Хубавото е ,че някои хора продължават да показват на света наистина колко полезни могат да бъдат. Този нов FW е един голям и гаден ''капан,,... (засега :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо прочетох че Sherif Hashim е открил дупка в новия Baseband 5.12.01, което ще позволи софтуерно отключване на 3.1.3.

MuscleNerd от iPhone Dev-Team е потвърдил че отключването работи... и казва че топката е в полето на iPhone Dev-Team и те да решат кога да пуснат ънлока :)

п.с. лично моето мнение е че няма да го пуснат преди 3.2 да излезе .... :D

Вече ще мога да спа спокойно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

midnight, това къде го прочете? В блога на Dev-Team пише, че е sherif_hashim e успял да крашне basebanda, но това не означава, че ще има отключване. Не от всяко крашване на baseband-а става отключване и има доста работа от крашване на baseband-а, до отключването му, а все още такова няма. Така че всичко е хипотетично, а не сигурно както си го написал ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано това кръшване да спомогне за отключването на baseband-а.

Кога се очаква да излезе OS 3.2 и дали тя ще бъде със същият бейзбанд, или нови капани са заложили от ябълката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобни гадания тук не се толерират, защото всички знаем безмислието и безплодността им – ergo: квалификация–спам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mupo тук го прочетох

Sherif Hashim has discovered an exploit which may allow for the unlock of the iPhone OS 3.1.3 baseband (05.12.01).

MuscleNerd from the iPhone Dev-Team has confirmed it working and Hashim has said that the timing of the release is totally up to them.

Musclenerd confirmed it working :)))) timing of 5.12 unlock release is totally the dev team opinion

Congratulations Sherif!

We will provide updated tutorials with instructions on performing the unlock once available.

*Update: iPhone Dev-Team says "We’ve started to look at his crash but it’s a long road between any given crash and a fully working unlock, and we couldn’t put an ETA on it even if we wanted to. It’s not even guaranteed that an working unlock will come from this particular crash — it’s just too early to tell.

.

източник: iClarified

p.s. : сега видях че пише, че този експлойт може и да спомогне за отключването .. за което се извинявам ако съм подвел някос с недоглеждането си като съм прежеждал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

Преди седмица и нещо у нас пристигна новата ми придобивка Ipod Touch 3G 3.1.3 Firmware, MC model. Топла, топла от Щатите. Понеже тепърва навлизам в тези води, искам да попитам един може би тъп за някои, но лично за мен важен въпрос, а именно - след всеки ъпдейт на фърмуеър, колко горе-долу след това би трябвало да излязат и необходимите програмки за джейлбрейкването му? Изчетах бая материал(за който съм благодарен, че го има) и понаучих доста нови работи, които ще са ми от полза за напред. Поради факта, че нямам възможност да следя развитието с излизането на джейл за 3.1.3 за айпод-а ми, бихте ли ми казали също и кога се очаква това събитие? Чета различни мнения, някои казват, че не може да се джейлне, други, че вече е почти готово... не знам на кой да вярвам.

Благодаря и със здраве! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговаряно е вече. На Гергьов ден, 06.05...т.е. Когато излезе. Чакаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за всички ползващи Ipod touch 3g - следвайте инструкциите от видеото

(за downgrade до 3.1.2 ) , след което Jailbreak-вате по един от методите (Blackra1n-личен избор). Дано ви помогне.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си от форума 3.1.2. Когато си в Тунс-а, натисни SHIFT на клавиатурата и задръж. С дясно копче на мишката кликни в/у Restore, докато държиш Shift. Тогава Тунс-а ще ти предложе да избереш директория и файл, с който да ресторнеш. Избери 3.1.2, който си го изтеглил от форума, или ако вече си го теглил с Тунс-а, намери го из директориите на компютъра си.

Къде се намира този RESTORE върху който се клика с десен бутон,на мен ми излиза съобщение в тунса,4е картата е невалидна и никъде няма Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там, дето само хората с навици да четат, могат да го видят! :evil:

Още един подобен пост, написан и по този начин, от такъв профил, и си казваме сбогом...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми именно за това говоря, де, ако не се лъжа, кой ти каза на теб за supreme pref, или advanced prefs.... :+1:

Редактирано от Anthony
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...