Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На какво ли може да се дължи този бъг, около половин час пробвах и не ми се показа, рестартирах - пак същото, накрая вързах с iTunes и веднага излезе, аз знаех че го има от 20ч, защото видях в туитър.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е как ги изчисли тия 7% повече, като не си изкарал и 24 часа с новата версия???

EDIT: Никой ли не забелязва, че мнението на Асен липсва, при десктоп версията на компютър?

Само на тапатолка се вижда :)

fcd3be4f939f4e02162a1e5b60bb73fe.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже постоянно се задават тези въпроси, как е тази версия и как е онази. Отговора ми беше такъв, точно защото не са минали и 12 часа от пускането на тази версия. Няма какво невероятн да се очаква при ъпдейътване от 9.3.2 на 9.3.3. В повечето случаИ се оправя някакъв дребен бъг. Не се променя цялата версия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асене съгласни сме с теб, въпроса беше, че като отвориш сайта от компа, твоя отговор го няма :) ама, че майтап...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 19.07.2016 г. at 9:23, Asen_77 написа:

Телефона работи осезаемо по-бързо, направо не се удържа. Батерията кара с около 7.47 % повече. Това е при iPhone 5S при пуснати всички благини и опции.

Мерси, изключително полезен отговор !! :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 9 часа, MMJ написа:

Асене съгласни сме с теб, въпроса беше, че като отвориш сайта от компа, твоя отговор го няма :) ама, че майтап...

Странно, при мен се вижда и в десктоп версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но днес, а вчера го виждах само през телефона, както колега е описал по-горе ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

от време на време на заключен екран в долния ляв ъгъл ми се появява иконата на часовник. Някой ще подскаже ли защо се случва.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитва се да ти осигури бърз достъп до най-използваното приложение от теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изключва се от(ако искаш)Settings->General->Handoffs & Suggested app->Installed app даваш на off.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Имам много странен проблем и искам да го споделя с вас ако можете да ми помогнете. Имам някаква нередност с видеоклиповете в телефона ми - искам да си пусна дадено видео, но не успявам - забива на зареждане, все едно го свалям отнякъде :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е целта на облака- качва всичко там и при по- късно гледане го сваля. Ако искаш да ти е всичко на телефона, трябва да спреш iCloud Photo Library в Photos & Camera.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е задължително да го спираш, можеш да избереш "download and keep originals" - тогава ще ги имаш и в облака, и локално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е,че когато изтриваш от телефона,трие и от облака!Това си остава загадка за мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз връщам. Ще минат 2-3 месеца до официалната 10. После не се знае още колко до джейлбрейк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Естествено,че връщам :)Някъде лист с работещи туикове?


Ето тук намериг
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wsviKfrj_9pVWmPhVWl8ZEF4UkDHEk7SvvtnFWYaHsA/htmlview?pref=2&pli=1&sle=true#
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...