Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

App Store & iTunes Store - проблем с приложенията


Videokiller

Въпрос

Здравейте!

От два дни се опитвам да вляза в "App Store" и "iTunes Store", но без резултат. Като се замисля не съм правил никакви промени по настройките на iPhone-а си. В "App Store" показва само празени бели прозорци с изключене на ъпдейтите, а приложението "iTunes Store" само празен прозорец. Някой има ли идея какво може да се е случило?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Лошото е, че не зарежда. От цялото приложение работят само ъпдейтите, което е много странно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи един софт ресет на телефона и виж дали ще се оправи. Във повечето случаи помага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен стора се бъгна преди два дни и нито мога да ди обновя приложениията нито да сваля каквото и да било.Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

От няколко дни имам проблем с ъпдейтването на приложения от стора. За безплатни приложения ми изписва това:

"There is a billing problem with a previous purchase. Please update your payment method."

Какъв го иска по дяволите?!?

Редактирано от Търновеца
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми то ти го е изписало - има проблем с предишно плащане и трябва да си оправиш картата, или е изтекла или няма наличност.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, dessyteneva написа:

Ми то ти го е изписало - има проблем с предишно плащане и трябва да си оправиш картата, или е изтекла или няма наличност.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, това си го преведох и сам. Странното е, че картата ми е валидна до 2019 г., има си и парички в нея - даже днес плащах с нея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-вероятно трябва пак да впишеш security кода от задната част на картата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

App Store Top Charts не работи повече от месец на ios 8.4.1 , някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 14 часа, makaveli2 написа:

App Store Top Charts не работи повече от месец на ios 8.4.1 , някой с подобен проблем?

Да и при мен е така от около месец, мислех да правя наново рестор със Cydia impactor ,но се отказах. Не ми е голям проблем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм без джейл, та да знаете не е от това. Явно е от ОС-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравйте,имам проблем с app store. Не зарежда, пробвах всичко което намерих в нета, но безуспешно. Смяна на датата, смяна на езика, рефреш, логнах се наново и тн. Версията е 9.3.3 iphone 6s. Ако някой има други идеи ще съм благодарен да сподели. Успешна седмица на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...