Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

4G от Мтел, Виваком и Теленор


algor

Recommended Posts

Единственото, което ми идва на ум като "проблем" с 20-30 милисекунди пинг, е ако играеш някой online shooter където 30 милисекунди са 2 кадъра. (при 60 fps)

И пак, според мен, по-плачевно е нескопосаното мрънкане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    19

  • istoyanov

    10

  • gogi6

    9

  • MMJ

    9

6 hours ago, Asen_77 said:

Смисъла от скоростите при този пинг е, да ти казват операторите че има ЛТЕ с много висока скорост.  99 % от ползвателите си нямат и представа какво е пинг и операторите се възползват от това.

Калич ви каза...аз само ще спомена, че и малките деца знаят как се гласят скоростите за тестове. Реалната скорост нерядко е доста по-малка от показаното в тест. Мижи да те лажем, както и всичко останало по наш'те ширини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тогава да кажа и аз, пък и адаша по-горе го каза. Дали лъжат и мажат ме боли фара. Скоростта ми е перфектна (и преди на 3g беше) и аз наистина забравям, че не съм на wifi понякога. Пингове мингове не ме интересуват ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6d174d0cc6ae6a84d518a73d8b138ac4.png48d7db1e61940465f7c84ba5564d2626.png


Sent from my iPhone using Tapatalk


Я кажи как се казва тая програма горе до часа, дето ти показва килобайтите, и трябва ли да имам джейл за нея?
Благодаря.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Теста е направен от теленорска карта, на която iOS10 beta ми изяде интернета и сложих Мтел-ската. Това е причината да пише на теста Теленор, а на обхвата Мтел.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук тестваме iPhone на 4G, хемороидите са в друг форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Data Meter е готина програмка, но не работи едновременно с Date in Statusbar. Което мен много ме дразни, искам освен часа да виждам и датата както и скоростта при даунлоуд/ъплоуд.

EDIT: Хайде справих се ;)

54749469610d85e0b1f866678fe5f00d.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да добавиш и Weather в статус бара, да пуснеш Bluetooth, може и сигнала на оператора да се вижда в цифри и ще го запълниш целия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава и да ме "светнете" кой точно iPhone е с резолюция 576х1024...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6cda2abe4e20eaf2d204050e5385b92c.png

Няма да се оплакваме , че ни е кофти нета, че тези тук дето тестваха 450Mbit мобилна мрежа преди два месеца , още са в камената ера с домашния нет , яко адсл в 90% от домакинствата, и през повечето време ту го има ту го няма! Добре че имам и вивакомска карта с мен , с dayli pass roaming , поне 3G го бива, че иначе си тръгвам хаха


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Гърция ми се е*а мамата... Нета им ако изобщо може да се говори за такъв е адски зле...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен обхвата чи обягваше доста често ти интернет споменаваш...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да добавиш и Weather в статус бара, да пуснеш Bluetooth, може и сигнала на оператора да се вижда в цифри и ще го запълниш целия


Това с weather е добра идея, как се казва туика?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах го този Метеор ама телефона влезе в safe mode, явно още няма ъпдейт за 9.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...