Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Програма за бекъп на кракнати apps?


kokobrise

Въпрос

Има ли работеща програма, която да прави бекъп на кракнати апликейшъни за ios 9.0.2 jailbreak. Знам че itools отдавна не поддържа тази функция, която ми беше много полезна,но дали не се е почвила друг подобен и полезен инструмент. Дори не е нужно да ми прави бекъп на документаията вътрв в самия апликейшън. Само на самия апп ми е достатъчно.Омръзна ми при всеки рестор ръчно да даунлодвам и качвам всички аппове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

 Този туик не го знаех и мога да кажа че е уникално откритие за мен.Явно просто съм го пропуснал. Благодаря ти! Трябва ми обаче програма за компютър, където нещата се случват по-бързо и автоматизирано. Никой от останалите ли не върши върху 9.0.2 бекъп на кракнатите апликейшъни ( Tongbu,25PP, PPhelper, ITools,DiskAid,...) за поне още 5-6 се сещам, но никой от тах не съм инсталирал освен itools , който от доста време не прави бекъпи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой от тях не ти върши работа, вече всички приложения са в сандбокс и връщането на каквото и да е, е научна фантастика. Има игра с xcode, но не е за всяка уста лъжица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...