Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Huawei watch


The Shaman

Recommended Posts

На мен Apple Watch си ми харесва. Взех 42мм от olx чисто нов , купуван от щатите с допулнително 1година apple care за 630 лв и съм много доволен . През работните дни забравям, че имам телефон .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, castro said:

И аз да попитам за кой модел става въпрос и за цената. С колко е по-евтин от часовниците на Apple? Примерно това е най-евтиното им решение http://wwwьььььь-sport-cena-na-izplashtane.html   като има модели и на цена 1300 / 1700 лв. Хуауейците със сигурност са по-евтини, но с колко точно? И като функции предлагат ли същите или поне сходни параметри?

На мен ми стана любопитно в колко форума с първи пост, уж случайно постваш линк към конкретен сайт? Много тъп начин за реклама, драги...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как?! 20% над средната си е далавера. А, като боднеш и таксички кредитче, лихвички - става бонбон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, имам малко страничен въпрос.

Чудех се между Huawei и Мото 360 2gen.. Взех си моторолката... ами като функционалности всички андроид часовници са орязани, само нотификаций получават, като закачиш на андроид телефон е съвсем друга бира. Но, като го свържа към телефона (iPhone 6, всичко до последните възможни версии на ОС) и Wi-fi умира, няма интернет, а е свързан на 99% връзка. Четох из разни чужди форуми, дори дискусий по официалните сайтове и се оказа, че това е проблем. Някаква несъвместимост, получавала се интерференция и може само през мобилни данни(така всичко е наред). Не мога до водя разговор през bluetooth системата в колата докато е свързан(накъсва, връзката се разпада). След изчетеното из "света" в общи линии стигнах до извода че android часовниците, с ябълките повече си пречат от колкото да работят! Нямам познати ползващи такива смарт устройства и затова молбата ми е да споделиш впечатленията си в тази насока и как се държи  като цяло Huawei-чето. Тамагочито на ейпъл с тая квадратна форма не ми допада(да беше кръгъл нямаше да се чудя дори), харесвам си класическата кръгла форма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се запътих към тях заради кръглата форма най-вече.
Да ти кажа проблем с блуутута в колата нямам, но имах известни проблеми с wifi вкъщи се сещам, сега като го споделяш и ти. Имам си връзка (това през телефона) и след малко умира. Изключвам wifi, после пак включвам и се оправя за известно време. Замислих се да не е заради часовника защото с другите устройства проблем нямам, но не бях сигурен. Интересното обаче е, че другаде не съм срещал проблеми. От две седмици съм по разни морета и нет, където има wifi, си имам без проблем. Като се прибера ще обърна внимание на това по-сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, cecko_ написа:

  Но, като го свържа към телефона (iPhone 6, всичко до последните възможни версии на ОС) и Wi-fi умира, няма интернет, а е свързан на 99% връзка.  

Тъй като аз все още разглеждам и чета за различни модели и може би заради летния сезон още не съм купил часовник, та да попитам след като модела го дават официално като данни съвместим с iOS, а е невъзможно да осъществи Wi-Fi конекция, не можеш ли да го върнеш?
Аз лично бих го върнал, защото на практика не мога да ползвам цялата функционалност на изделието.
 

До момента само модела на Миро е ок и изцяло безпроблемен като връзка с iPhone май или поне така ми се струва...
Ще ми се модела, който взема да е безпроблемен и с продукти на Apple и с Андроид апарати, защото ползвам и двата вида.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с wi-fi идва от използваните канали, които интерферират с блутуут-а. Епъл по дефолт ползват 11-ти при наличие на блутуут у-во и няма грижи. Трябва някой да барне фърмуера на андроидчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Стахотно... Чисто ново, да му барнем андроида? Накъде като няма никаква жица, само едно магнитно зарядно. Май ще го връщам докато е време ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, заковете си рутерите на 11-ти(не на ауто) и проблемът отпада. Повечето провайдъри ги оставят на ауто или на 5-ти/6-ти, защото там прави най-висока скорост по въздух, съответно най-често тогава има проблем, тъй като интерференцията блутуут/wi-fi е най-силно изразена там. Който не вярва, да заповяда на кафе у нас -  ще му демонстрирам как и железната като поведение меджик маус на аймака също се предава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, за там говори. Аз съм сложил и 40Mhz Channel width. Така най-добре ми се получава.
ПП: ако има устройства, които не поддържат 802.11n го остави на 20Mhz. По мое наблюдение не е добре широчината на канала да е на auto - редовно дропва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам. Интересно, че за сега само у нас срещам този проблем. За всеки случай се уговорих с акаунта за утре да са готови за връщане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и това не свърши работа. Не, че нямам мобилен от тук до края на света, но не мога да го преглътна. А толкова ми харесва дейба и часовника. Писах и на съпорта на android wear, но надали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чете ли тук: https://productforums.google.com/forum/m/#!topic/android-wear/P5p706nIp9Y ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, баш там. Не е изключено и друг излъчвател да имаш, който пречи. Аз съм с два рутера на "мостче" - няк'во ZTE от свиваком и Linksys WRT160NL и нямам никъде яд. Жена ми носи жалъкси ес3 нео и цамцунг гиър(нещоси) - никакви оплаквания.

  • Disable Access Point/Client isolation on your router.
  • Disable IGMP Proxy on your router.
  • Enable IGMP on your router.
  • Enable WMM (wi-fi multimedia)
  • Disable SIP ALG.
  • Disable any Virtual Private Networks (VPNs) or proxy servers, on your router and/or computer.
  • Enable UPnP/Multicast on your router.
  • Ensure you have the latest firmware update for your router on the manufacturer's website.
  • Check your router's (advanced) settings for power-saving features. Some routers reduce signal strength when there's little/no WiFi activity, dropping the signal enough so that Chromecast loses its connection.
  • Don't use a hidden Wi-Fi network.
  • Don't use MAC address filtering,
  • You may be experiencing interference from a neighboring router. Disable auto channel selection on the 2.4 GHz band on your router and assign a fixed channel (1, 6, or 11). If you have an Android phone or tablet you may want to install WiFi Analyzer to assist in picking the channel with the least interference.

Това е от линка горе. Филтърът по мак не играе, скритата мрежа и VPN - също(у нас е така). Остават другите препоръки и бийкън интервала да е между 25 и 100 милисекунди(за жалост, 80% от тия настройки липсват в епълските рутери). А, забравих - ZTE-то е с к'вото дойде, а Линксис-чето е с dd-wrt версия от миналата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с някакъв tp-link и направих тези нстройки ( те така си бяха де) и няма резултат. Спирам часовника и нета се възстановява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офиса и на трите рутера проблема съществува. Колкото и да ми харесва часовника, не желая аз да се настройвам спрямо него. Днес ще разговарям за връщане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен, че каквито и пари да струва едно такова устройство не е сериозно да се пипа каквото и да е по техниката, заради него.
На принципа съм, че ако техниката не ми служи, а се опитва да ме накара аз да и служа на нея, то се обезмислят нещата тотално.

Връщай и да не ти пука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом и в офиса прави магарии - връщане. Нама смисъл.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори сутринта като се заслушах има някакво пукане и при разговор през блуутута на колата, както спомена колегата по-горе. Незначително е, но го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...