Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Huawei watch


The Shaman

Recommended Posts

Реших да е Huawei watch, защото най-ми допада като смарт часовник. Ще помоля хора, които са се сблъсквали с него да дадат мнение. Може да се каже, че вече съм го взел та мнения от рода "за какво ти е тоя робот", от хора, които не са се докосвали до него ще са излишни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема. Ще я следя. И аз за мен се двоумя какво да вземам.
Даже не знаех че Хуаей имат Смарт часовник. Гледах видео с него и доста добре изглежда. Аз да те питам Шамане какво ти е повече като приоритет - да ти показва нотификация + времето или като фитнес тракер искаш повече да го използваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да го ползвам и за двете активно. Харесва ми добрата интеграция с iOS+формата му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilebulgaria.com/tests/226/първият-опит-на-huawei-с-android-wear-е-успешен

Не знам това дали ще ти е от полза, но аз също заглеждам този модел.
Интересен е, определено, а и както ти каза супер се разбира с IOS.

Ако не се лъжа, след последния ъпдейт може и да се говори вече през часовника, но не съм много сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох къде ли не. Иначе с това IP67 е много добре. Най-висок клас прахо и предпоследен водоустойчивост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен зора ми е да го взема без карти и т.н. Затова чакам акаунта да се прибере в понеделник. Около 520.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах няколко ревюта в тубата и от към функционалност е малко отрязан. Например на СМС не може да отговаряш, на разговор също. Сега може и да са стари ревюта незнам. Връзката с тел. става като се изтегли Android wear апп и там наистина всички нотификация може да се включат. Има една готина добавка Google Now се казва дето говориш на часовника и изпълнява команди - това го гледах и доста добре и бързо работи. Батерията я дават 1 ден и половина на сериозно използване но на едното ревю тоя каза карала по 2 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е, но на мен ми е напълно достатъчно засега. Харесал съм си металния с метална верижка, но съм си поръчал и друга:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би защото едното не е най-висока степен на защита, затова е 67.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така казах и аз де. Водоустойчивост има 7 от 8. 7 е под един метър до половин час. 8 е над метър, без ограничение на времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах за кой модел става въпрос?!

Но ето този си бях харесал преди да взема fenix-a.

Аз съм за "бисери", та той модела е само един.

Гледах този с металната верижка, черния и ми изглеждаше много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност са два май. Новия е W1. Иначе има златен, черен и метален цвят полиран. Има и дамски и т.н. С няколко вида верижки и още доста в нета, защото е стандартна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва дизайна определено ще изглежда добре на ръката!Другия модел който много ми харесва е Moto 360 https://www.motorola.com/us/products/moto-360 играл съм си с такъв беше много удобен за ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах възможността да сложа Moto 360 на ръката си. При него не ми харесва начина на закрепване на верижката. Под корпуса и седи някак си недъгаво и часовника изглежда по-дебел. Може би ми харесва и LG Urbane, но при мен работата е решена вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си го февруари за рожденния ден и май месец го продадох. Всичко беше цветя и рози, докато не си направих експеримент да го закача за един андроид и да видя има ли разлика. За мое голямо учудване, разлика имаше от тук до луната. Закачен за iOS, часовника работи някъде на 30-40% от възможностите си. Не можах да видя как е с Watch OS 2, тъй като го продадох седмица преди да я пуснат тестово. Най-много ме издразни НЕвъзможността да се инсталират допълнителни Watch фейсове от Play Store, а тези които може да се ползват са доста орязани. Няма начин за инсталиране и на допълнителни приложения (или поне тогава нямаше). Сензора за пулса беше малко капризен и изизкваше постоянно да е добре наместен на китката. Като дизайн е номер 1 към момента. Като функционалност обаче малко ме разочарова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каза че си чел къде ли не, ако още ти се чете още ето още едно положително ревю. Само споменават че Heart тракера е оптически и е бил безполезен.
http://www.wareable.com/android-wear/huawei-watch-review
Като го вземеш тия дни чакаме снимки и едно ревю макар и кратко. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То реално и през телефона е така, но тази функция е информативна като цяло все пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз да попитам за кой модел става въпрос и за цената. С колко е по-евтин от часовниците на Apple? Примерно това е най-евтиното им решение http://wwwьььььь-sport-cena-na-izplashtane.html   като има модели и на цена 1300 / 1700 лв. Хуауейците със сигурност са по-евтини, но с колко точно? И като функции предлагат ли същите или поне сходни параметри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С наполовина по-евтино. Със сигурност няма да е толкова съвместим и няма толкова функции, но формата и цената му ме привлякоха и за сега не съжалявам. Настроих го и при нормално ползване мога да докарам и до два дни батерия. По-горе някой спомена, че не мери пулса коректно. Аз мога да поспоря. За сега съм доволен:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз писах тва за пулса. Прочетох го в статията на която дадох линк по горе. Тия казаха че като фитнес тракер е безполезен щото не мерил пулса коректно.
Тъкмо се канех да те питам какво е развитието с часовника и сега разбирам си го взел. Да ти е честит и с здраве да го носиш. Като по-на събереш впечатления драсни някой друг ред да споделиш как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо време, стои на ръката много добре. Онова тамагочи на Епъл ще го носи жена ми или детето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма желаещи да го носят, аз приемам още подаръци за рождения ден ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...