Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Имайки предвид, че по размер е напълно еднакъв, дори и при намаляване на рамката увеличението на размера на екрана ще е минимално. Не съм сигурен, че това е довод да се ъпгрейдва от 6S или 6S Plus, при положение че за момента не се споменава за нищо като голяма промяна - ясните неща са липса на жак за слушалки и A10 процесор. Другото май ще е няколко приложения и убеждение на представянето колко са важни, за да се чудим как до сега сме живели без тях. Аз който съм с 5S и моя личен цикъл на смяна на телефоните ме води към ъпгрейд тази година, не съм убеден че ще сменям. Реално не виждам нищо за момента което да ме убеди. Дано ме изненадат приятно и да ме накарат да сменя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Ако нямаш нужда от по-голям дисплей и батерията все още ти е читава, не виждам смисъл за ъпгрейд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не може да се зарежда телефона и слуша музика едновременно...тъпня.


Като добавят безжично зареждане чак тогава ще може, сега обаче гледат да изцоцкат потребителите си колкото се може повече.
Сега проучват от потребителите на Самсунг доволни ли са абонатите от тази функция, и какъв процент я използва, за да не се пре*б@т случайно.
Нещо като 4 годишното им проучване за фаблетите, има ли смисъл и ще върви ли телефон с голям екран. Така, че към 2020-та безжично зареждане :)))))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман от жици, кога ще почнат да слагат безжични слушалки в комплектите на мобилните телефони?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би заради водоустойчивостта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали забелязя, че Mute бутона стои някак странно по диагонал в прореза на корпуса. Те и за това почти не показаха тази страна на телефона...само така на бързо, в движение

702df3c71747068909ee809641cae6de.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло от клипа, видях че сглобката е много лоша.Стърчащите винтчета и рамката на лайтинг порта.
Но може и на мен така да ми се вижда :) Най вероятно са фейк тези телефони и ще има изненада. Но да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива макети се изготвят предварително за производителите на аксесоари, това, че има стърчащи винтове и криво копче за заглушаване на показаното видео е нормално за макет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да макети да, то го пишеше и в статията, от където е клипа, а бутона за спиране ВА звука уж се очакваше да го няма при големите модели, пък ще видим.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради това, че ще бъде водоустойчив, би трябвало да няма механично копче, или ако има ще е бутон, работещ със задържане (започнах да фантазирам...) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, всички фантазираме, да не мислиш, че това дето пълни чуждите сайтове са цитати на шефове в Apple, добре че малко остава, защото съвсем се обърках вече и аз, днес едно, утре друго...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Ейпъл изненади са малко вероятни. ;) Почти винаги това, което излиза като предварителни снимки накрая се потвърждава и при официалния модел.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Наистина е така, вероятността iPhone 7 да е това, което ни показват от Юни насам по снимки и клипчета е 99%. Не проумявам как втора година ще ни  продават същото устройство. Мен лично по-добър процесор и повече рам вече не ме впечатляват, нито игри играя, нито програмирам на телефона си, а за обаждания, социални мрежи и интернет дори 5s върши прекрасна работа.

Да не говорим, че явно 7-цата ще е по-грозен и от 6 с това покъртително заоблене около камерата. Не знам, но ако наистина няма изненади и всичко е такова, каквото вече знаем, че ще бъде не виждам защо някой с 6S, та дори и с 6 ще тръгне да ъпгрейдва. Догодина вече, сигурен съм, наистина ще си заслужава... 

 

 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другата година може и да ги няма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPhone 6 нямаш форс тъч и лайф фотос. Така че, от 6-ца може и да си заслужава ъпгрейда. При 6s батерията е по-зле от 6, та отново има важна причина за ъпгрейд, изключая останалите неща който ще предложи следващия представен iPhone. Дали ще е 7, ще разберем през септември ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Новостите

Lightning EarPods;

Lightning to 3.5mm Headphone Jack adaptor;

37148a8d754dc34aaa0d7d2a710b400c.jpg

cded224d38ad12988ee090873fe345ac.jpg

Edit- грешката е моя, поправих се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lightning EarPods ще са в комплекта. 

AirPods ще са безжичните слушалки, които планирам да си купя, ако са наистина без никакви кабели. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AirPods са минали сертификация, което значи, че ще ги има, но и аз мисля че няма да са в комплекта. Ще видим другата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...