Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Ха, дали?

И аз от днес съм горд собственик на iPhone 7 32GB Black. От 5 скочих директно на 7. Разликата е ОГРОМНА.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

29 minutes ago, inutero said:

Матовия черен изглежда много евтино на живо. Все едно е пластмасов.

На мен матов ми харесва повече, видях джет блека на живо и за два дена имаже фини драскотини навсякъде. Няма да споменавам как се виждат пръстовите отпечатъци. Като добавя, че не харесвам по принцип лачени неща изборът стана много лесен.

В комбинация с Spigen кейс, които има същото матово покритие направо си е бомба. Всъщност бомбата беше една друга марка.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Veselin Minchev написа:

Ха, дали?

И аз от днес съм горд собственик на iPhone 7 32GB Black. От 5 скочих директно на 7. Разликата е ОГРОМНА.  

Честито Веско. Със здраве да го ползваш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Писна ми все да ви ги представям, пък само вие да им се радвате. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1. И от 6S има разлика и си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колега от де го взе тоя кейс за 7 с матовото покритие


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ви загубих бройката, затова честито на всички и със здраве да се ползват телефончетата!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 9/21/2016 at 5:27 AM, ayl said:

колега от де го взе тоя кейс за 7 с матовото покритие

http://www.spigen.com/collections/iphone-7/products/iphone-7-case-thin-fit?variant=19841249345

PS

Странно, цитирах теб, а излиза друго име.,.. Както и да е, това е линка за кейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да качи статистика на батерията,че събирам плюсове да си взема 7:)7+не ме интересува!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти оправдание пред жената, за да си смениш телефона ли? :) :) :)
При мен номера с батерията няма да мине. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не!Даже тя вчера ходи по теленор да ми взима;)Нямали и правели списъци!Какви смешници.Както и да е,този път наистина не съм решил още.А и не съм го тествал на живо.За батерията доста се говореше а пък никой никъде не казва нищо

И тези стерео говорители какво ги рекламират толкова?!Все едно оттам ще слушам музика.Баси ламаринения звук
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През по-голямата част на Е и на Wi-Fi, поне 2 часа от тези на ЛТЕ.

 

c68384d43400b9d1.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от два дена със 7ца от теленор и все още за батерията нямам сериозни наблюдения, но стереото определено се чува добре , дори долния спиикър определено си вади, ясно чуваем в тиха среда , Бас :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе има подобрения, като най основно за мен е батерията. Доста по-добре от 6s. И с това се изчерпва всичко, пак пояснявам, за мен. Същия телефон напрактика. Дори и в бързината не забелязвам разлика. Другото са маловажности. Та ако някой с 6s е колеблив... моите 5 стотинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих до София, имаха наличен 7+, но само в злато и сребро, а аз искам да е черен. Все пак, едвам се сдържах да не награбя силвъра, но просто нямаше да ми е по мерак... е, поне вече се сдобих с черен матов калъф за 7+ и се надявам поне другата седмица вече да го използвам. :D Мисля, че за първи път се получава подобен абсурд с количествата... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Dean написа:

Вчера ходих до София, имаха наличен 7+, но само в злато и сребро, а аз искам да е черен. Все пак, едвам се сдържах да не награбя силвъра, но просто нямаше да ми е по мерак... е, поне вече се сдобих с черен матов калъф за 7+ и се надявам поне другата седмица вече да го използвам. :D Мисля, че за първи път се получава подобен абсурд с количествата... 

В кой магазин в София е имало 7+ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За батерията постоянно включен LTE wifi
504514ccc98c0f931f36a87a1af2b3e6.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако погледнете темите от минали години - всяка година е имало проблеми с количествата :) Аз 5-цата си го получих декември, така че смятай. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://trafficnews.bg/news.php?id=58252

Хахахха и тука ще има експлозии ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече го пусна някой. Ти намери баш тея смешници Трафика да цитираш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да препоръча за 7-цата и да е ползвал ултра-тънък кейс (предпазваш всички страни) който да издържи поне 5-6 месеца без леко да се разшири и телефона да започне да мърда вътре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Puro 20лв от по евтините и baseus около 40лв. Това от лична употреба. Доволно е, около 7-8 месеца карат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...