Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

С наближаване на Септември когато е представяне на новия IPhone 7 се увеличават и лийковете на снимки. За тези който не са ги виждали ще ги кача както и едно видео което изтече днес.

dd043e646857af7c8a9463f3b7e8d7bc.jpg

4b40a4885443526bbe99728198f5787a.jpg

90b299b92606a15e9faf3a5fe5c5da67.jpg

26f23ace11bde8c6e50071dac0146a76.jpg

Моето лично мнение е че тези лийкове са контролирани от Апъл и изтичат с тяхното тайно съгласие. Аз си мисля че това ще е следващия IPhone. Толкова снимки излязоха и всичките един и същ дизайн. Така беше и с шестицата, така беше и с другите iPhone. Шестица излизаха снимки ежедневно да свикнем с изпъкналата камера, за 6s излезе даже батерията но от Апъл скриха за 3Д тъча и той беше изненадата. Колкото за дизайна с променените антени не ми харесва и тази камера този път я направиха да е изпъкнала от метала още, което за мен е върха на простотията. Срам ме е да го кажа но за първи път Гнусмаса се справи по добре с изпъкналата камера.

Вашите коментари и мнения отдолу както и може да допълвате темата с снимки и материали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

Добре де, нали 7-цата нямаше да има mute бутон? А и още едно любопитно нещо (поне за мен), наистина ли за вход за слушалки ще се използва входа за зареждане на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е почти сигурно. Някои производители вече потвърдиха, че работят върху такива тапи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плюса няма да има бутон за звука и да, няма да има 3,5 мм жак, това са слуховете и снимките го потвърждават. И аз мисля, че изтичанията са контролирани, интересно ми е какво пазят в тайна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да няма нищо общо с тези снимки!Иначе ще си стоя с стария iPhone :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път не сме доволни от дизайна и всеки път си го купуваме ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че не харесвам нещо в него, не означава, че няма да го купя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре и аз не ям пилешко ама оня ден жената взела от теб овкусено и още го сънувам , ха ха ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, те всичко му барнаха, вече няма какво да му се слага... ти се наби с нек'во дървено Сони, пък ако Самсунг те изкушат :)))
Айде айде бегай оттука :))) зимай го това SE и да се приключва и с тебе ;)
По мое мнение, в Note 7 ще е истината тая година.
А тазгодишния модел на сиФона ще е лек преход, демек очаквайте големите промени 2017-та, а оправените бъгове през 2018-та :))).
Тогава вече мога да си го взема този, както и да му е името ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз тайно се надявам хоум бутона да го крият и да е изненадата, но едва ли. Вероятно ще е същия като до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако това видео е истина, да, хоум бутонът си е същия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До официалното представяне през септември 2016 никое видео няма да е истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така както няма да е истина, така всяка година с наближаване на датата излизат все по-истински и по-истински видеа/снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна, всяка година вече имаме реални "лейкове", които всъщност са изцяло контролирани, мисля че това е финалния дизайн.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е... то се знае.

Според мен най-много ще са наблегнали на камерата и качеството на снимките, дано пуснат и формат 16х9 към стоковото приложение.

В този ред на мисли, се чудя за какво им е на Самсунг да набиват скенер на ириси... вместо да наблегнат и те на камерата, и да изпреварят всички като сложат светкавица отпред, за да си правим селфита на тъмно.

Едно е да ти се включва бял цвят на екрана, друго е да имаш отпред същата светкавица каквато имаш отзад на апарата.

А това рано или късно някой ще го направи, и тогава всички ще слагат светкавица отпред (за да не изостават разбира се).

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшни кадри ще се получават като ти блесне нормална светкавица в очите, ще ми е интересно да ги видя :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама развинти си фантазията малко Деси, това са технологични гиганти.
Все ще намерят начин телефона да засича разстоянието от теб, и да включва по-слаба светлина когато не е необходима силна светкавица.
;):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледах видеото от първия пост няколко пъти и защо ли ми се вижда че предполагаемия iPhone 7 е с малко по голям размер от шестицата. Аз ли се бъркам недовиждам или Апъл минават към 5 инча размер тихомълком без това да се споменава в нета.
Интересно ми е вие какво мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, MMJ написа:

Ама развинти си фантазията малко Деси, това са технологични гиганти.
Все ще намерят начин телефона да засича разстоянието от теб, и да включва по-слаба светлина когато не е необходима силна светкавица.
;):)

Това със селфи със светкавица, го имаш ти на твоя телефон. Светва ти екрана в бяло като светкавица. Така че няма защо да го откриват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със селфи със светкавица, го имаш ти на твоя телефон. Светва ти екрана в бяло като светкавица. Така че няма защо да го откриват.


Асене... :)))) пиши вечерно време човече, че към обед още не си се събудил... :)))))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови изтекли снимки от днес.
7a16de42c184d64a11a64334d9327914.png
723a0a9340a34d42e703bfd7e719a218.jpg
7fb1444ca39663c8958ccf90c3b33329.jpg


Ps. Нова снимка на гърба този път.
b8a68fde2ae73fb55ec8682f1a87e819.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало и сам на себе си да си си втръснал вече?! На мен лично ми се....... вече от това твоето с екраните!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...