Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 7


koksibg

Recommended Posts

Аз ползвам китайските силиконови за стотинки и издържат докато си сменя телефона;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 912
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    80

  • The Shaman

    71

  • Asen_77

    49

  • Dean

    47

преди 4 часа, hrelas написа:

В кой магазин в София е имало 7+ ?

В iStyle, който е в Ring mall, дори в момента има още два налични Gold и Silver 32GB. Освен това казаха, че следващата седмица пак ще има, дано получат черен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да зема фолио за екрана на 7-ца и за една 6-ца, дали са еднакви и взаимно заменими за да не търся по отделно....

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Dean написа:

В iStyle, който е в Ring mall, дори в момента има още два налични Gold и Silver 32GB. Освен това казаха, че следващата седмица пак ще има, дано получат черен...

Благодаря за отговора , но питах там за тези двата Gold и Silver 32GB и ми казаха , че са запазени и не ги продават !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@profusion
Фолио за 7 мисля че пасва и за 6, но обратното не, защото мрежата за слушалката горе при седмицата е по-широка с по милиметър от шестицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Telenor май са получили бройки Plus, защото приятел, който се е записал предварително през сайта им, днес си го е получил. Който има интерес може да прозвъни и да попита дали има свободни извън преордърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е навсякъде , аз също съм записан за + но никой още не е звъннал !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами той живее в Пловдив, но не питах дали от там или от София го е взел.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черните седмици ми приличат на сапунерки!Този пластмасовия какво се натискат за него,незнам:)За силвър или голд ще се оглеждам.За всеки влак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм собственик на черен 7 Plus и искам да кажа, че на живо е наистина черен, от клипчетата ми изглеждаше по-блед. :D 

Още не съм махнал фолиото и не съм го използвал, но щом добия впечатления от работата с телефона ще пиша. 

Иначе в iStyle, в Paradise имаше опашки и 7-ци се купуваха като топъл хляб, не съм вярвал, че в България това е възможно.

Който иска Plus да звъни, мисля че все още има бройки в някой от моловете. Успех! Аз ги хванах веднага щом "светна зеленко" в сайта, тъй-като през 5 минути рефрешвах :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! И на мен ми харесва черничкото, има някаква особена красота в този цвят, а лъскаво черния така се слива с дисплея, че просто е уникален!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Няма го въобще, конкретно Plus-a. В iSTYLE казаха, че се очаква в средата на Октомври... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потресен съм! Процесора наистина шуми и то не при интензивна работа, а при обикновено ровичкане из телефона. Как може такова нещо? Как един път не се случи да си взема нов iPhone и да нямам проблеми... 

Не си взимайте от тези бройки, чакайте нови! Чудя се въобще дали да използвам телефона, направо ме е страх да не гръмне...

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя за къде бързате?Тия бройки са правени набързо за старта,нормално е да не са най-читави!Изчакайте следващи партиди,дотогава доста неща ще оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам водно охлаждане в другите бройки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, Veselin Panov said:

 правени набързо за старта,нормално е да не са най-читави!

такива постове ме карат да получа колики....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, Dean said:

Потресен съм! Процесора наистина шуми и то не при интензивна работа, а при обикновено ровичкане из телефона.

Що ме карате да се правя на идиот и да си долепям ухото и да слухта, пуснах един клип на фулХД от тубата.....нищо не чувам, чувам единственно космите на ухото до алуминия и някакви рикошетни звуци от стаята...?! 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е трудно да се улови звукът, много ясно се чува. Гледах клипчета в тубата и проблема при останалите е абсолютно същия... всъщност няма да ми пречи ако не е причина нещо в телефона да се повреди, но наистина се чува така сякаш ще изгърми, в добавка и това, че самия корпус загрява и картинката е пълна. 

Иначе новия home бутон кефи максимално, сякаш наистина натискаш бутон, само че без бутон. За цвета няма да говоря, все едно е различен дизайн... 

Трябва ми официално изявление, че тоя шум няма да доведе до изгърмяване и ще се успокоя. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам къде до чувате, при клипче на ХД от тубата чуваш ли нещо защото  аз категорично нищо не чух. Тоест от не ползван телефон взимаш и пускаш клипа и след 1-2 мин чуваш нещо или дай нещо конкретно за да повторя същото , дето вика @gogi6 дай клип баси и параноята :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, теглиш някоя игрица, поиграваш 2 минути и ако си късметлия, след това няма да чуеш абсолютно нищо. В противен случай ще чуеш нещо като скърцане, шумене и бучене. При мен след рестор се чуваше най-много. 

Пробвай, надявам се да не чуеш нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама трябва ли да лепя ухо и да слухтя или се чува?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да лепиш ухо, достатъчно е да е тихо в стаята и да държиш телефона малко по-близо до лицето и ще го чуеш. А при слухтене е съвсем страшно вече... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искай смяна, не вярвам да гръмне точно, но все пак не е нужно да му трепериш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще го заменям, няма как, но по-нататък, че очевидно в момента всички имат проблеми. Миналата година по това време пак бях в подобна ситуация със 6S - бутона беше развален. 

Хора, от 3GS насам си купувам всеки един модел и ако щете вярвайте, но абсолютно всеки път купувам проблемна бройка, която отива в сервиза. Мислех, че поне този път ще ми се размине... какво е това нещо? Карък ли съм или Apple се ебават всяка година. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...