Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Заслужава ли си покупката на Iphone 6 ?


Masterhaus94

Въпрос

Привет на всички нов съм във форума и не знам дали е тука мястото на темата ми. 

До сега съм използвал андроид устройство и реших да го сменя но съм се спрял на Iphone 6, та ме интересува заслужава ли си инвестицията като се има предвид, че е модел 2014 г., ще ми върши ли работа поне следващата 1.5 - 2 години ?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Masterhaus94

    26

  • istoyanov

    8

  • dessyteneva

    6

  • Asen_77

    4

Recommended Posts

  • 0

Отговорите на всичките ти въпроси са да. Другото е въпрос на пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От наша гледна точка си заслужава. От твоя гледна точка, идвайки от Андроид където имаш много възможности да кастъмизираш (чудна родна думичка) , iOS може да ти се види "скучна" и да не ти допадне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не се занимавам с къстъмизиране просто ми трябва надежден телефон които да ми служи, защото андроида след 1 вата година започва да лагва и не е много приятно.

Също при  ios кои възможности липсват за да ми се стори скучен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е причината да дойда от Андроид на iOS. Не къстъчизирах, а имах нижда от телефон! Ами, имам го. :) От тази гледна точка не мисля, че можеш да сгрешиш. Но бъди искрен пред себе си, за какво ти е необходим. Samsung S6 edge - много красив телефон, много екстри, които при нас липсват, НО ... лагва... Минлата седмица с мой приятел бяхме почти целият ден (той има S6 edge) по разни походи.... Еми не ми хареса user experience - а и това е.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, бетата с проблемите си ми е по-малко проблемна от Android-ите, които дъм притежавал. Може аз да не съм случил на телефони.
И за да не е офф. Всеки сам си преценява и всеки има различно виждане за платформите. Важно е да си доволен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ще се изоолзва за браузване, facebook, massanger, снимки, поща, искъм тези неща да се случват бързо и без лаг. Това са основните причини . Игри не играя, ГПС е важен също.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ме интересуваше, другото което искъм да попитам ще има ли подръжка следеащите поне 2 години какво е вашето мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А нещо повече да ми кажете за телефона, какво да гледам при покупка, тя ще бъде от теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се падна бройка с изгорял пиксел на екрана, замениха ми я, но все пак това до някъде развали удоволствието от придобивката. Иначе на нов запечатан телефон няма кой знае какво да гледаш. Имай предвид, че са заключени и ако решиш да сменяш оператора, няма да можеш да го ползваш докато не изтече договора, ако е взет на лизинг, ако е кеш мисля, че може веднага да се отключи с подаване на заявление.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е взет в кеш и без план може да се отключи, защото тогава нямаш субсидия. Мисле че така беше.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще е е кеш но ще ползвам намалението от плана и ще го взема за около 800 лева мисля, че си заслужава след като прочетох и вашите мнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

За 6 става въпрос.

Редактирано от Masterhaus94
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъе е този план? Има и по евтини 6S че даже и отключени.
Телефона като е нов и запечатан, няма какво да гледаш. В твоя случай гледай договора и тарифите, там ти е уловката.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А къде да ги намеря тези по евтини?

Плана ми е 30,99 намален на 18 лв.към теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В сайта цената наистина е 800лв с този план, ти явно получаваш допълнителна отстъпка от самия план, защото официално таксата му е 20,99лв, но пък телефонът е 64GB, явно за това е толкова, нямат 16-ки вече гледам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно да, не са малко пари и за това исках да зная дали ще ми служи телефончето или пак да минавам на някакъв среден клас андроид. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въобще не може да става дума за сравнение със среден клас андроид, само ще се прецакаш, ако вземеш такъв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дамм ще видим какво ще стане, другото което ми се върти в главата дали да изчакам до септември когато ще излезе 7 и да взема 6s за тези пари . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

6s ще се продава още дълго за сериозни пари. Ама може да изчакаш и 8s да излезе, тогава ще е ок:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз доскоро бях със sony z3, но му счупих дисплея и реших вместо дисплей за сонито да взема iphone 5.Есента ми предстои преподписване на договора към мтел и така реших, че ще пробвам ios от любопитство и да си улесня избора за нов телефон и платформа.Всички приложения, които ползвах на робота ги има и за ios.Омръзна ми от смяна на ромове, рикавърита и разни модове (при андроид) -тук (ios) просто всичко е "ОК"
Автора на темата според мен няма да сбърка с iphone 6, SE или 6s.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледам и SE но както съм свикнал на 5 инча мисля, че ще ми е кофти с тези 4. За момента остава вариянт 6 цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам, че винаги парите са проблем, но ако можеш, опитай да се "напънеш" за 6S. обема на паметта има значение (iPhone6 - 1GB, iPhone 6S - 2GB).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледам и SE но както съм свикнал на 5 инча мисля, че ще ми е кофти с тези 4. За момента остава вариянт 6 цата.

 

 

 

 

 Да така е 2 гб рам са важни но идва и 200 - 250 лв повече което за мене е доста за телефон но ще видя какво ще стане.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е само до рам паметта, има и други екстри в 6S, които ги няма в 6 и ще ти липсват, особено като излезе ios10.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...