Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Заслужава ли си покупката на Iphone 6 ?


Masterhaus94

Въпрос

Привет на всички нов съм във форума и не знам дали е тука мястото на темата ми. 

До сега съм използвал андроид устройство и реших да го сменя но съм се спрял на Iphone 6, та ме интересува заслужава ли си инвестицията като се има предвид, че е модел 2014 г., ще ми върши ли работа поне следващата 1.5 - 2 години ?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Masterhaus94

    26

  • istoyanov

    8

  • dessyteneva

    6

  • Asen_77

    4

Recommended Posts

  • 0
Публикувано (редактирано)

 

Друг ми е въпроса ако някои приятел си поднови договора към теленор аз мога ли да си взема апарат вместо него.

Редактирано от Masterhaus94
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Можеш, но както споменахме, апаратът ще е кодиран към Теленор до изтичане срока на догорова.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм абонат на телрнор така, че това няма да е проблем ,че ще е кодиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Винаги остава и варианта за се пазариш много с тях и да ти намалят цената на 6s или съответно на плана. Така да успееш да си вземеш по-добрия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

   Планс ми е от 30,99 на 18 но как да се спазаря, едва ли ще искат да го намалят 6s ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може би по-добре ще и да намериш приятел с подходящо предложение, на чието име да го вземеш, по-скъпите планове съвсем естествено носят по-големи намаления на телефоните, не вярвам да можеш да се спазариш за отстъпка сам, такива неща дават на фирмите, но за обикновен абонат надали. Между другото има удобни варианти на изплащане, като с първоначална вноска, останалите не са много високи, това също може да е изход, ако искаш 6s - даваш по-високата първоначална вноска, вместо да плащаш целия телефон и остатъка се разсрочва за 12/24 месеца, прегледай в сайта точните цифри и възможности.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или върви на място и им кажи, какво искаш и дали могат да ти го предложат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е трябва да им кажа даите ми 6s за 800 лева ?? и ще бъда изгонен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бъди толкова сигурен, че ще бъдеш изгонен. Покажи парите на масата и кажи че го плащаш кеш, после спомени златните думи че има и други оператори, а ти си лоялен абонат към тях дълго време и бъди настоятелен. Гледай това всичкото да го говориш с управител на магазина. Ако си го разговаряш с някой от консултантите нямаш много шанс. Бъди настоятелен, а като не става просто си тръгни с думите колко си разочарован от този оператор и ще пробваш при конкуренцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробвам а аз наистина съм им абонат над 10 години така,че не ми пречи да пробвам.

Благодаря ви за съветите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Между другото 1515 е безплатния номер за оферти за лоялни клиенти, аз от там си поръчвам и преподписвам, единствено не знам може ли кеш да се поръча, но не пречи да им звъннеш, а те най-добре знаят и какво могат да ти предложат. Работят от 9 до 17ч.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един приятел ми говореше за оферта от теленор -такса от 41лв намалена на 31лв и цена на iphone 6s 16gb за 780лв или SE за 630лв.Може да разпиташ оператор за този план


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човекът ще разписва на 18лв. За 24 месеца разликата е 312лв. Така че е все тая :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вземи 6S или SE, шестицата е най-некачественият като материали iPhone досега. Настрани, че хардуерът си е поостарял и на тая цена е подигравка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

16GB (11.7GB използваеми от които) е криминален обем за каквито и да е мобилни устройства през 2016-та година...освен, разбира се, ако не се ползва точно и само по нативно предназначение - червена и зелена слушалка, смс-и и някое друго приложение или снимка, но в този случай се обезсмисля като апарат.
В случая говоря изрично за 6S, който вече записва 4К и снима с 12МП камера. Кеш на приложения и тем подобни неща изобщо и не коментирам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

SpAwN, страхотни умозаключения си направил. Сигурно се сещаш, че потребностите на хората са различни. Аз например не слушам музика и не гледам филми от телефона и имам повече от достатъчно свободна памет от криминалните ми 16 гиги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като ще се налива една торба пари наистина 64GB е по-разумния избор. Към автора на темата, при възможност се насочи към 6S разликата си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човека до колкото разбирам, гледа да похарчи възможно по-малко за нещо задоволително, а вие му направихте баси офертата!! 6S, че и минимум 64гб!! В такъв случай шегата ми с 8с си е направо оферта;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми така де, да го побутнем в правия път.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

? давайте и да отивам за 6s ?

За паметта в момента съм с 8 гб памет и имам 2 свободни не качвам много излишни неща така, че 16 ще ми стигат със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В такъв случай 6S 16gb и 2лв/месец за 50gb iCloud след време, ако започне да не ти стига мястото и си готов. А и има вече достатъчно облачни услуги. Ако се стигне до недостиг на място, разбира се.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...