Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Експорт, Импорт отметки


styvy

Recommended Posts

Как да си прехвърля запаметените отметки от лаптопа в iPhone.

Естествено Safari - Safari. Преди имаше отметка в iTunes за импорт от Сафари или от Интернет експлорер,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш опция, от кой браузър да синкнеш, също така имаш опция на самото сафари в компа, да дръпнеш отметките от другия браузър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, верно ли това ме питаш?

Цъкаш на иконката на телефона и отваряш втория таб горе - info. Скролваш надолу и избираш от кой браузър да синква отметките. После скролваш още надолу и ще видиш ред Advanced - там отмяташ САМО bookmarks, за да замени наличните в телефона, с тези от браузъра(това ще е валидно само при първия синк, после ще обменят отметки и този таб няма да пипаш повече).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вярно , че звучи смешно , но на Info/Other ми пише следното :

Your bookmarks are being synced with your iPhone over the air from iCloud.

Over-the-air sync settings can be changed on your iPhone.

и отдолу следното :

Sync notes with /празно квадратче и падащ лист само с - Outlook

А в адвансед има само четири възможностти : контакт, календар, мейл и бележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скивай сега, баце - адвансд отметките са какво ще заместиш в телефона, при следващия синк. Позабравил съм, но щом няма отделен таб за отметките, значи винаги обменя - нищо не трие.

Относно другото - избери облака или компютъра за синк, с двете накуп не става.

За бележките имаш само аутлуук, защото епъл са предвидили само аутлуука като програма за бележки, работеща под Уиндоус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Късно видях , че си писал. Довечера като се прибера ще пробвам да му задам

само едно от двете за синхро. Второто ти изречение при мен не работи - няма отделен таб, но и не

синхронизира нищо. Не знак какво се е объркало, но понеже си чакам iPad-а и отметките са ми важни.

Лек и спорен ден !

Така, да споделя последните събития. Ето как оправих "проблема". Първо - независимо с кой браузър работите,

прехвърлете си букмарксите в safari или internet exsplorer . Второ - settings - icloud - bookmarks - off . Отваряте

iTunes, връзвате телефона и на info - other вече ще се появи отметка за синхронизиране на букмарксите ви. Тук е и

опцията за синхро със сафари или експлорера. Трето и последно, Advanced - слагатеотметка на bookmarks / знаете - за да

заместите букм. на телеф. с тези от компа /. Мисля, че тази отметка трябва да е включена постоянно, ако работите повече на компа

и там са ви всички нови отметки, а iPhone и iPad са ви втори устройства.

Моята основна грешка беше, че аз работя с гугъл хром, без да прехвърлям букмарксите в сафари, а искам да имам промяна в телефона.

Успех на всички ! Специални поздрави на Alxx / това с R в кръгчето не знам как се пише /.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...