Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българска Телевизия


Veselin Minchev

Recommended Posts

sdstr.jpg

Твоят мобилен телевизор за гледане на български телевизионни предавания! Гледай 20+ български телевизионни канала в целия свят! За множество канали има седмично разписание. Има опция за търсене на телевизионни предавания с 5-минутно напомняне преди началото на предаването.

Големият обем видео данни изисква WiFi връзка за гледане на телевизионни канали.

Как работи абонаментът?

• Вие можете безплатно да изтеглите програмата и да гледате каналите, включени в пакета

• Програмата периодично напомня за необходимостта от абониране

• Когато решите да се абонирате, просто изберете период на абониране

• Има периоди на абониране от една седмица ($0.99) до една година ($4.99)

• Избраният абонамент се продължава автоматично в течение на последните 24 часа след периода на абониране на същата стойност

• По време на абониране можете да споделите с разработчиците информация за Вас. В такъв случай се запознайте с нашата политика на конфиденциалност, за да сте наясно как ще бъдат използвани тези данни: http://mobiletelevis...iality/privacy-

policy-bg/

• Абонаментната тарифа се приспада от Вашия профил в iTunes

• По всяко време можете да изключите автоматичното продължаване от настройките на профила в iTunes от Вашия iPhone/iPad

• Дори ако автоматичното продължаване е изключено, Вие можете да гледате телевизионни програми без напомняне за абониране до края на текущия период на абониране. Текущият период на абониране не може да се отмени, нито да се върне неговата стойност.

• Списъкът с достъпни телевизионни канали може да се променя в течение на текущия период на абониране.

Разработчикът не носи отговорност за съдържанието на достъпните канали, а само предоставя интерфейс за техния преглед. Разпространявайки приложението, разработчикът не се явява предавател или кабелен оператор. Списъкът с телевизионни канали зависи от Вашето устройство

(iPad2 дава възможност за достъп до повече телевизионни канали, отколкото iPhone 3GS).

Приложението е безплатно в App Store!

Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad.Requires iOS 4.3 or later.

mzl.ellbyvmr.320x480-75.jpgmzl.twwnftqq.320x480-75.jpg

mzl.gowdtrfh.320x480-75.jpgmzl.memdaocy.320x480-75.jpg

ЗА ПРОМЕНИ И АКТУАЛИЗАЦИИ СЛЕДЕТЕ ПОСТ № 126 !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма Канал1, няма ТВ+ .... нещо не ме грабва. От съществуващите програми няма за коя да платя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен изчезнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как е името на приложението не го намирам в аппа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българска Телевизия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мисля че тези които измезват са така наречените платени ? А също така, като "платих" с inAP приложението пак не се показват. А казва че съм абониран за година :). Пак ще си гледаме през XBMC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как е името на приложението не го намирам в аппа

Bulgarian TV

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това казах и аз, поредното приложение което след 2 седмици никой няма да го ползва/има :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да ти кажа и от БГ разработчик да беше ... не би оцеляло при толкова много по-добри алтернативи :) Сетих се сега нещо ... отивам в една друга тема да драсна нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това приложение няма да го бъде дълго време. Със сигурност не са взели разрешение от собствениците на телевизиите и сега, когато стане популярно приложение, ще започнат да им изпращат заканителни писма с молба да се спре излъчването на определени канали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руснак е. Има същото приложение с руски канали. Повечето канали са долни кабеларки и може да не претендират сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само те ще останат, целта е да се съберат абонаменти в началото. BGCN също са руснаци и имаха добри програми в началото, но сега са **********.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен като стартирам приложението ми го показва за секунди и ме изхвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам ,че има Нова,ТВ7,БТВ,ТВ+ и още два три интересни канала ,но ми ги показва за секунди само и ме изхвърля.При други така ли е или е от моя телефон проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че като смениш езика на телефона на руски. Не съм сигурен де.

3G Unrestrictor и ще проработи. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искат пари, но какво предлагат? :smile:

img56b.jpg

Иначе аз за без пари през safari получавам следното качество на HBO:

img60t.png

img59.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф,че гаден app! Пробвах го и се разочаровах тотално! Чувам,че БТВ вече правят програма за всички платформи! Скоро пускат в стора безплатно,така че да го пускат:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още ли кма хора които не знаят как да гледат бта през телефона си ?

П. П. Нали има бтв радио :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, аз дръпнах приложението и гледам без да ми иска парички :scratch:

Или пък трябва някакво време, което вече съм изгледал, за да ме подсети!? То ще се види

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен тръгва само при включени 3g и wifi едновременно.Само през 3g не иска , а само през Wifi ме изхвърля. И има само две програми които си заслужават.........нова и тв 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова може да се гледа от много места, TV7 е през Neterra и резват сигнала, когато има филм.

img56b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно , че Нова и БТВ могат да се гледат вече от официалните сайтове на телевизиите,но нали идеята е да се направи приложение което да излъчва поне 15-20 от най гледаните Български телевизии. Според мен трябва да има такова приложение , което да е на разумна цена и всеки би си го купил тогава. Аз поне бих си го купил веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да вземеш лиценз за разпространение е много солено и няма как да избиеш от продажби и реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Теглите Russian Tv от тук

https://itunes.apple.com/bg/app/russian-television/id424538892?mt=8

Пускате програмата веднъж,след което я изключвате от мултитасинг-а!Сваляте този архив https://www.dropbox.com/s/1lzb6orh6nnrdgo/Caches.rar

С помоща на iFile или iFun box намирате папка "Caches" в приложението и изтривате съдържанието!Замествате с файловете от архива!Май всички канали работят!Току що пробвах:)

Не можах да намеря нещо по темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...