Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 3GS блокира по време на разговор


vladoff

Въпрос

Здравейте,

имам следния проблем: често ми се случва телефонът ми да блокира по време на разговор, показва ябълката и така около 2-3 мин., след което се оправя. Интересно, че това става когато съм около извън София, в околностите, в София не го прави никога, но на 20 км от София в 90% от случаите след различна продължителност на разговора-може след 1 или 2 мин, блокира. На Вивател съм. Това с друг телефон не се случва. Телефона е 3GS, джейлбрейкнат, фърм 4.3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз да питам: да не би да е с ББ 06.15? Ако е така, не бързай с ресторването, ами прочети търпеливо цялата тема за отключването с този ББ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си сигурен че е фо - качвай нагоре в дфу, за да префлашнеш и ББ. Щом го прави извън града, т.е. на слабо покритие - има проблем с ББ или с хардуера. Сигурно имаш записан крашлог, ама...що не скокнеш до сервиза?

Порови в лог папките и виж имаш ли записан Panic.plist/Panic.Log или нещо такова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Мерси за отговорите!

Всъщност, като се порових и в чуждоезичните форуми се оказва, че такъв проблем имат всички 3GS със фърмуер 4, когато сигнала на мрежата не е максимално силен. Хората казват, че са опитвали рестор и какво ли не, но никой не е имал успех.

https://discussions.apple.com/thread/2471090?start=15&tstart=0

Редактирано от vladoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...