Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да направим рингтон, използвайки iTunes


Adamov

Recommended Posts

Ето едно малко ръководство за това как бързо и лесно да направим рингтон, използвайки само iTunes.

Видео Урок: Как да направим рингтон, използвайки iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за ръководството! Върши чудесна работа!Веднага махам всички други програмки за конверт.

Отделно благодаря и за това ,че сте създали този чудесен сайт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем не се бъзикам,а благодаря искрено за всичко!Плюс това съм на 7 км от тебе и не бих си позволил да се подигравам със съграждани!А и съм на 50 години -стар сериозен дядо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така съм чувал. Между Банско и Разлог винаги е имало мир и любов. :mrgreen: :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами отскоро живея в района и не знам ,какво е имало в миналото,но едни от най готините приятели ,които имам са точно от Разлог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,това изглежда е една страхотна и много полезна тема но при мен нещо не се получава,надявам се да ми помогнете.Всичко е екстра докато нестигна до смяната на формата на файла.Когато трябжа да го смена на ".m4r" давами да преименувам само самото име но не и формата,какво да правя ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Control Panel -> Folder Options -> View -> "Hide extentions of known file types" - махаш отметката на тази опция и преименуваш разширението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много лесно се правят рингтонове с GarageBand. Ето едно кратко видео за създаване на рингтон от трейлър, което записах докато правех един. Жената много често ме кара да и правя такива ;). Става лесно и за по малко от минутка :smile:

http://www.youtube.com/watch?v=yth-cD4QLb0

ПП. Отделно от това софтуера е цяло студио за рингтонове /освен всичко останало за което е предазначен/ с гигабайти семпли.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми като задам 29 сек. и като цъкна ок не се появява отдоло друго...какво да правя...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си пробвал да го правиш когато си в плейлиста ? Потърси изрязаните песни сега в Library - Music :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет.Проблема е следния.Правя всичко както е обисано,но като натисна да се синхронизира и рингтона не се появява в телефона.Правил съм доста рингтонове,но съм нямал такъв проблем.Дай те съвет!!! П.П.-Всъщност никакъв нов рингтоне немога да добавя.Мисля,че проблема е следния.При качване на FW-3.0 незададох set up new.И така си останах само с предишните рингтонове.Има ли някакъв шанс това да се оправи???И да си качвам пак на воля рингтонове???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! Проблемът ми е следния: След като преименувам файла на m4r и кликна два пъти върху него, той се връща в library и не иска да "отиде"в ringtones, не иска и да се копира. Имам Macbook и работи с Mac OS X version 10.5.6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен сичко е окей, до момента в който рингтона трябва да се качи на телефона ... правя го на м4р-формат , натискам 2 пъти на него , качва се в папка "Ringtones" , но не се качва на телефона след синк ?

някакви идей?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Control Panel -> Folder Options -> View -> "Hide extentions of known file types" - махаш отметката на тази опция и преименуваш разширението.

Mupo много ти благодаря, че без твоя съвет незнам как щях да го приеменувам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
при мен сичко е окей, до момента в който рингтона трябва да се качи на телефона ... правя го на м4р-формат , натискам 2 пъти на него , качва се в папка "Ringtones" , но не се качва на телефона след синк ?

някакви идей?

И при мен е така на 3.1.2 фирм съм :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или не сте маркирали синк на рингтона(тоновете), или сте дали отметка на manually manage music. В такъв случай просто "драг-нете" рингтона до Ringtones-таба на самия телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона трябва да е вързан с компа за да ти се появи

835065dda39c10ea821c781263922660

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я виж версията на iTunes-а си...

И ако обичаш, припoмни си правилата, да не ти ги припомням отново аз, този път в цвят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!

Аз се опитах да си направя рингтон. С първата песен всичко беше ок. Но при повторен опит след като направя файла във формат m4r и той заеме своето място в Рингтонове идва и моя проблем - Рингтона не се показва във файловете, които да се синхронизират с телефона. Всичко написано по-горе е спазено и незнам къде другаде да търся проблема. След това пробвах с друга песен и се получи от първия път. Кажете ми има ли значение какъв да бъде и да не бъде файла. Какви изисквания има? Защо с една песен се получава, а с дуга - не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...