Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какви видео уроци бихте желали да видите за iPad


Adamov

Recommended Posts

Да предположим, хипотетично, че хората се делят на два типа: тези, за които iPad е фасулска работа, и тези, за които iPad е нещо ново и все още има неща, които им са непознати. Е, в такъв случай питането е простичко и е насочено към втората гурпа хора: какви видео уроци бихте желали да видите за iPad. В момента се подготвят два: настройка и работа с Mail и общо казано, разходка из всички менюта, подменюта и приложения на токущо закупен и активиран iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравеите. Аз съм от втората група които си нямат абсолютно никаква идея как се работи с него. Имам поръчан IPAD 2 които ще пристигне след 2 седмици и ще съм ви много благодарен ако ми дадете някои урок за работа с него. Гледам съм клипове в които още с първоначалното включване след разопаковането му от кутията се появява снимка на кабел които да се включи към I Tunes ,имам лаптоп с WINDOWS 7,трябвали нещо да се регистрира или нещо подобно ? Благодаря п.п ще е много полезно ако има всякакви уроци дори и за най-елементарните неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Йее... Адамчето се появи....отново. :goodpost:

Най-големия....

Хайде че видео-уроците, след теб замряха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз имам два урока. Един основен и един за българската локализация. За съжаление урок с настройка на Mail не можах да направя, защото си ми взеха таблета (не беше мой). Уроците обаче нямам къде да ги кача. Ако някой разполага с място някъде нека каже, за да му ги изпратя и да сподели линковете тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може, ама май ще ти е по - лесно да си погледнеш туториъла в айтюнс - нищо не се е променило там от времето на първия айпод...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам един въпрос, но не искам да пускам нова тема, защото не знам дали е удачно. Та въпроса ми е след като всичко използва iOS няма ли да е по-лесно да има iOS ръководства за универсалните функции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, тях ги има вградени в телефоните - има букмарк в сафари за онлайн ръководство. Какво повече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Здравейте!

Аз бих искала да има урок за видео клипчета.

Кои са правилните размери, формат и т.н. за да е с хубаво качество на iPad.

Какво трябва да знаем при различните формати и какво да направим за да запазваме хубаввото качеството на картината и звука и разни такива подробности...

Смятам, че би бил полезн урок, аз лично идея нямам как става това.... предпочитам сама да се справям с това, а не да завися от някого ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...