Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българска Телевизия


Veselin Minchev

Recommended Posts

Между другото,Victor 11 е ъпдейтнал пакета за RussianTV !Тествах...Перфектно;)

https://www.dropbox.com/s/1lzb6orh6nnrdgo/Caches.rar

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско и от мен, мои приятели извън БГ, дълго ще го споменават!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се радвам, че го оценявате и че ви върши работа най-вече. :smile: За ползващите Ukrainian TV също има ъпдейт: линкът по-назад в темата е обновен за поддръжка на новоизлязлата версия 1.3.

линк към поста

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо Благодарско и от мен!!! само да попитам history дали може да се качи ??? ще черпя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Част от основните канали вече поддържат и записи на изминалите предавания за същия и предния ден. За целта не е нужно да обновявате нищо - функцията би трябвало да бъде налична. Уточнението е, че всички записи започват на кръгъл час, т.е. ако изберете предаване, започващо примерно в 12.15 ч., записът ще започне от 12.00, не от 12.15. За да няма глупави въпроси, превъртане не е възможно, тъй като видеото е поточно. Кои са каналите, ще откриете сами - при другите или няма да има налично видео, или ще тръгне текущата в момента програма. Ако имате някакви въпроси по отношение на функцията, моля, пишете на ЛС, не спамете излишно.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си пробвал, но при инсталация на Russian TV ти слага последната за твоя фирм. По принцип изисква по висока, но слага такава която ще ти работи.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен повечето канали са на "звздички" като диема, нова спорт, бнт 1, бнт свят, евроспорт и др. При вас така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих всичко о Caches и качих файловете, които gogi6 е дал малко по-нагоре. Някои канали работят, но повечето са на звездички

6e2yta4u.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е при теб - не търсиш на правилното място. Кой поддържа приложението? Изтегли архива от моя пост по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз тегля само от теб, но повечето канали. :(

6ezy8y6u.jpg

Голям късмет е ако тръгне нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото,Victor 11 е ъпдейтнал пакета за RussianTV !Тествах...Перфектно ;)

https://www.dropbox....rdgo/Caches.rar

Аз мислих, че в темата се говори за RussianTV и там ъпдейтвах, сега видях, че ти си ъпдейтнал списъка за UkrainianTV и с нея всичко тръгва, само скай-овете ми направи впечатление че са на снежинки.

e8yvehab.jpg

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, те по принцип са си нестабилни - цял свят ги гледа. Ще се оправят.

@Grievious: не ти е актуален архива очевидно. В поста с линка се отбелязва кога е направена последна редакция - ориентирайте се по това за налични актуализации.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на victor11 за работата която върши.Специално на мен в чужбина ми е от голяма помощ.Thanks bro.Последният ъпдейт е от 05.02.14.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sky каналите са оправени, на който му трябват, може да обнови.

Систематизирам всичко на едно място, за бъдещи актуализации следете този пост и се ориентирайте по датата на редакция:

За устройства без джейлбрейк

За устройства с версии до iOS 8.2 включително:

Russian TV

Ukrainian TV

1. Инсталирайте предпочитаното от вас приложение.

2. Изтеглете и разархивирайте предназначеният за него архив:

- архив за Russian TV;

- архив за Ukrainian TV.

3. Чрез iTools или iFunbox влезте в системата на телефона, намерете съответното приложение, влезте в Library и изтрийте съдържанието на папка Caches, след което на негово място поставете това от архива.

За ползващите iOS 8.3+:

1. Въведете в Сафари на устройството следния адрес и инсталирайте от него Russian TV: http://u.to/TZI8Cg

2. Изтеглете архива, предназначен за Russian TV.

3. Заместете файловете както е описано, но за целта ползвайте файловия мениджър iExplorer.

4. Ако ползвате iOS 9.0+, трябва да разрешите приложението от Settings->General->Profiles->Enterprise App.

Важно: при този вариант, за разлика от варианта с джейлбрейк, актуализациите на канали не се извършва изцяло автоматично. Датата на редакция на този пост отразява датата на последна актуализация. При нужда изтеглете и сложете актуален архив.

За устройства с джейлбрейк

Russian TV

Ukrainian TV

Начин на инсталация: Изтегляте файла и инсталирате чрез iTools от компютър.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко супер, но не знам защо ми излизат руските канали на Украиниан, когато инсталирам добавките. Не е джейлната 5-ца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако премахнеш приложението от мултитаска, когато го правиш, може и да стане. Другата възможна причина е да не слагаш това, което трябва, където трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави го само на телефона. Пада е ОК

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случва много пъти. Всичко спряно от мултитаска. Оправи се, когато спрях нета на телефона, Wi-Fi и 3G.

п.п. Приложенията за джейлнати ми ги дава като "невалидни приложения". Или аз нещо не правя както трябва.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се след рестарт. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5 7.0.4 Jail-нат - цъкам на линка от Safari - open in... - AppAddict - install - бачкат и двете.

Жив и здрав victor11.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...