Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българска Телевизия


Veselin Minchev

Recommended Posts

... ще се пръсна заради прецакнята с iOS8.3 и Russian TV... дано разработчиците на iExplorer или iFunbox се раздвижат по- бързо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщането на 8.2 е само временно решение. Ако за в бъдеще няма достъп до файловете, вариантът без джейлбрейк ще се наложи да отпадне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OS X 10.10.3, iExplorer 3.7.3.0

post-8-0-67375300-1429817520_thumb.png

Вече пипа по папките, но не виждам всички програми.

post-8-0-52469000-1429817658_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждат се само тези, които поддържат iTunes File Sharing, и достъпът е ограничен до Documents. Единственият вариант за пълноценен достъп е за приложения, качени с enterprise или друг dev сертификат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера като направих ъпдейта на Russian TV, заменям файловете в Caches и като пусна програмата пак си остават руските канали, а съм с 8.1.2 джейлнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейта ти е ненужен!Инсталирай си приложението на victor11!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема е приложението за джейлнати устройства на victor11, мнение 126 на 4-та страница ако нещо не се бъркам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналната Russian TV 1.8 вече се поддържа за тези, които могат да я качат. Има един дребен страничен (д)ефект, за отстраняването на който, също както за автоматичните обновявания на каналите, ще е нужен джейлбрейк - програмният справочник (EPG) не се изтегля автоматично, а само ръчно от бутона 'Download TV Guide'.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с версия 1.7 от няколко дена. Много често ми крашва на телефона без джейл съм на 8.3. Случи се няколко пъти и на айпада със същата версия на програмата, но той е на 8.2 с джейл. Мога ли да направя нещо пет секунди след стартиране крашва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да стартираш някой от първите канали веднага след стартиране на приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа. Сега на таблета работи, но на телефона няма шанс. Май е нещо свързано със свалянето на програмата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа сваляне на съдържанието на телевизиите. Пробвах няколко пъти да я стартирам да пусна и канал рестартирах и телефона и след още няколко опита да пусна канал се закрепи и работи. Слагал съм е след чиста инсталация и само смених файловете, телефона е ъпдейтнат след това до 8,3.

Явно е нещо от мен щом при вас работи добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега се закрепи няма да я пипна докато няма как да си сменя файловете, че я ползвам много.

Понеже не виждам руския канал, по който ще излъчваат мейуедър- пакиао дали някой знае къде другаде може да се гледа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да го пусна, ако се намерят достатъчно желаещи, тъй като мачът е в много неудобен час - в неделя, в 6 ч. сутринта по московско време.

Edit: Имате го. Няма да го добавям като нов канал заради тези на iOS 8.3. За мача ще бъде на мястото на Д. Веле.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ползвам често приложенията в телефона и пада си, основно за да гледам спорт. Благодаря на Victor за поддръжката. Въпроса ми е: Дали този вариант с Russian/Ukrainian го има за андроид? Не намерих точно тези, а само някакви подобни в маркет-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

искам за пореден път да благодаря на victor11 за поддръжката за това, че намери разрешение на проблема с 8,3 и че russian tv пак си бачка и е най- якото приложение за телевизия!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...