Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

GA-Z77-DS3H - ML Success


HITMAN

Recommended Posts

След лек ъпгрейд на домашното ПС и 3-4 часа тестове ето резултата. :smiley-face:

GA-Z77-DS3H

I5-3570K 3.4Ghz

Nvidia GTX 460 1GB RAM

8GB RAM

Засега всичко работи

148dirm.png

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Това са опциите за Аудиото

21aea69.png

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей @HITMAN, искам да те помоля да споделиш ако си ползвал някакво ръководство за инсталацията на това дъно. Също така ако ползваш DSDT, SSDT или който и да е Kexts(Driver) BIOS за нормалната работа на дъното да ги споделиш тук.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ето това ръководство ползвах. http://www.tonymacx86.com/mountain-lion-desktop-guides/61359-ga-z77-ds3h-i7-3770k-using-hd4000-full-qe-ci-sleep-sound-ethernet.html

При мен се наложи да извадя NVIDIA картата, за да може да тръгне инсталацията, след като се инсталира, може да върнеш видео картата и работи без проблем. Моята - Nvidia GTX 460 1GB RAM.

БИОС-а ми е версия Ф6. ДСДТ и ССДТ не ползвам. На линка, който съм дал по-горе има опциите на мултибийста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте на всички които се опитвате да подкарате епълската ос на PC. Имам същото дъно и всичко върви на 6, включително sleep/wake. Дъното е почти 100% съвместимо. Ако някой има затруднения да пита, с радост ще помогна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Тъй като и аз съм с това дъно мога да потвърдя че работи чудесно. Всичко без изключения, но имам проблеми с iMessage.

Ползвам Clover за буутлоадер и буутвам в UEFI режим. Ползвам и SSDT за процесора от подписа за да работи добре спийд степинга. DSDT за това дъно не ползвам.

iMessage ми работеше преди 2 седмици без грижи, но един ден спря без да съм пипал нищо. Интересно ми е колегите как са. Работи ли при вас?

То това май си е за отделна тема.

Редактирано от techo91
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой добър човек ще удари ли едно рамо за буут лоудъра. Аз си сглобих една системка с GA-B75M-D3H, Corei5 3470, 8GB, Sapphire r9 270X. Всичко тръгна out of the box обаче с буут лоудъра забих и все още зареждам от флашка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво си пробвал до момента и коя версия искаш да бутнеш? Само една ли ос ще има?

Потърси примерно Chameleon-2.1svn-r2064.pkg, с него бутвам на лаптоп НР павилион dv6500, LIon i MountinLIon, и Beta1 на Mavericks също вървеше, за по следващите версии на Маверикса не съм го пробвал. Може да го до изкусориш лоадера с Chameleon Wizard, за по-приятен изглед, а има и други настройки. Инсталатора може да инсталираш на който дял искаш, ако имаш повече от един, но ако имаш флашка по-добре го сложи първо на нея и ако всичко е наред с буутването, тогава го сложи и на харда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че не поясних, с последният Маверикс съм (свален от app store). Дал съм му едно SSD 256 MB да се шири, другите операционки са на друг диск и не държа всичко да минава през един буутлоудър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, не съм го пробвал след бета1, но може да пробваш на отделна флашка да го сложиш, ако не буутва, ще му трябва по-нова версия на хамелеона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш Clover колега? Ще буутва изцяло в EFI режим. Малко му е непълно описанието на страницата им, но ако го подкараш инвестираш в бъдещето.

http://clover-wiki.zetam.org/Home, това е страницата. Разгледай и може да обсъдим ако имаш нужда от помощ. Предполагам ще имаш. Аз в началото гледах като трамвай, но после след малко четене нещата ми се изясниха и видях, че предлага много възможности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще пробвам, благодаря за отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...