Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Auxo 2


Grievous

Recommended Posts

Auxo е аналог на това, което ни представиха преди месец - два Verge. Четете по-долу.

Както всички знаем, iPhone 5 има по-висок екран. ;)

Въз основа на факта, Verge са създали красива концепция на мултитаскинг (App Switcher) за iPhone 5.

Съвсем скоро се очаква неговата поява.

Обърнете внимание!

Концепцията се възползва от допълнителните вертикални пиксела, които се използват за визуално представяне на съответните приложения с икони върху тях.

Auxo 2 1.1

Свали

Инсталирайте всичко в архива, Auxo 2 последен!

d87aa68753e7efd2.png

Възпроизвеждащата страница, достъпна чрез приплъзване надясно сега показва повече информация за песните, които свирят, отколкото преди, а също така и с подобрени бутони за възпроизвеждане.

ed6730825c5aa7bb.png

Най-добрата част на концепцията е опция панел, който включва превключване за Wi-Fi, Bluetooth, 3G и яркост на екрана. Откриваме го на мястото на известния по-рано слайд за усилване на звука (два пъти приплъзване надясно).

3a712499e64d3206.png

Видео. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Просължавам по тази тема, защото Auxo е аналог на това, което ни представиха преди месец - два Verge.

Изисквания iOS 6.x, Mobile Substrate и PreferenceLoader.

Линка е горе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече работи и на 5.х.х, при мен обаче не излизат всички тогъли.

Auxo 1.1-4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 24 часа ползване пак започна да излиза пиратското знаме и да трепкат иконите при слайдване. С оригиналния deb file съм. :mad:

Май ще се купува,защото приложението определено си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Нещо много лаком за памет този Auxo..

Отворени в multitask повече от 8 прозореца карат телефона да замръзне при опит за отваряне на таскбара и изходът е единствено хард ресет и последващ Safe Mode...

Вчера го разкарах. Някой има ли подобни наблюдения?

Предполагам 1-ят GB рам на 5-цата ще му стигнат на лакомията, но 4S-ката се зори..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не до малко рам, а до кофти мемори менаджмент на субстрата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да пробваш на 4-ката да отвориш повече от 10-12 апликации и да ми кажеш дали крашва Auxo?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв съвет бихте ми дали- от какво може да се получава така при мен?

Отворя ли 20 апликации, иконите във FolderEnhancer започват да изчезват става един цялостен графичен глич и при опит да отворя таскбара- телефонът замръзва и само хардресет го връща обратно в SafeMode и при рестарт на Спрингборда вече се оправя..

Да не е пък някакъв проблем с Активаторът?

Сега преинсталирах MobileSubstrate и ще наблюдавам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай самото Auxo.

Идея:

Изкарай десетина приложения от папките в които са, респрингни и после отвори въпросните само. Ако не ти прави тогава проблем, вече ще знаеш причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, няколко пъти го преинсталирах и .plist трих... Не става- заспива.

Направих както каза- извадих икони в спрингборда, респринг и пак- зареди ли повече от 13-14 апликации и последните особено ако са игри, при отваряне на последната игра заспива на началния и екран и дотам.. Най много да успея да изляза в спрингборда и замръзва всичко. Махнах FolderEnhancer- същата работа..

Махнах Auxo- проблем няма, може и 50 апликации да отворя, нищо не крашва.

Махам Zephyr , слагам Auxo- проблем няма!

Вече в чудо се видях.. От какво така се сритват при мене?

Дали са ми много туиковете (40+, всички платени и съвместими с 6.1..) или проблемът е, че след чист рестор върнах само туиковете от PKGBackup (без .plist-ове)?

P.S имам чувството, че Auxo в комбинация с Zephyr в моя случай като че ли чупи memory management- а и паметта се пренапълва и кляка...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама за какво са ти над 10 едновременно отворени програмки? :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че понякога го прави и с 4-5, а не се сещам винаги да затварям отворените в таскбара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това и се държи странно като цяло, забиването е само малка част от неволята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено неприятно е в landscape mode. Там е на практика неизползваемо.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същото майнах го и съм перфектен!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм почти убеден, че нещо определено не е наред с опресняването на паметта, използвайки Auxo - такова затлачване може би говори за натрупване на активни приложения, които остават в активно състояние дори , когато много други се "наотварят" - нещо , което default - management-ът си регулира чудесно..

P.S. Simba, и при теб ли така "заспива"?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...