Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google Maps


Severus

Recommended Posts

Логичното се случи. Google maps се превърна в turn by turn наигация. Засега само за Android 2.0, да се надяваме скоро и за iPhone.

Приложението ще е страхотно за тези, които имат предплатен пакет за мобилен интернет, защото картата, фото и сателитните снимки ще се свалят онлайн.

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм изумен. Обаче ще генерира доста голям трафик, но пък няма да имат равни, пък и безплатно. Направо не е за вярване. Браво на Гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може и въобще да не ни огрее с iPhone-ите. Епъл не напразно купиха производител на карти наскоро. Щото нали се сещате че гугъл ще натискат към Андроида. А навигацията (и google maps като цяло) са добър диференциатор (както му викат по маркетинговите отдели на запад от Трънско).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно за час ще ти дръпне 100-200MB, което е адски много и дори хора с предплатен пакет биха го ползвали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно найстина , блазя им на хамериканците.

Сериозно невероятно е , но едва ли ще е приложимо в близкото бъдеще за България, с тези сателитни снимки от 10 години , и то повечето с ниска резолюция. Ами то на тия снимки липсва всеки нов строеж или път или цели квартали и просто не отразяват реалноста. А дано да съм лош пророк и скоро да са готови с български сателитни снимки и стриит вю, дано!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе :rolleyes: Как го определи това 10 години. Искам да ти кажа, че новият участък на метрото в София го има, заедно със знака M за всяка нова метростанция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има места където актуализират сателитните снимки, има и такива където не ги актуализират или поне не цялостно.

Многократно ми се е налагало да ползвам актуални сателитни снимки на Слънчев бряг, но те не са. Напълно е възможно и в Русе да е така, откъдето е liomojo.

Иначе снимките на Слънчев бряг не са чак на 10 години, но имат 4-5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, браво бе. Днес отивам да завиша пакета данни с дубъл. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам : те запълват една ниша на този пазар дето не е много преспективна в България особенно. Тази събота и неделя карах от Пловдив до Перперикон. Да ви кажа че почти по целия път нямаше GSM покритие. Забележете : не 3G (дето сигурно тази навигация ще ги иска за да се държи що-годе нормално) : GSM покритие.

Така че не съм сигурен че дори ще искам да кача тази навигация (дори и да е безплатна) ако няма някакъв официален начин да си заредиш картите в телефона. А като гледам няма : дори и за елементарно търсене на POI ти трябва нет.

Така че засега Tomtom и iGo си остават на дневен ред. Нищо че струват едни парички. Но поне е еднократно и може да се разчита на тях.

Когато цялата страна има 4G покритие и няма разлика между цената на данните в България и цената на данните в rouming тогава може и да се замисля. :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Образно го казах на 10 години не съм ги изчислявал, но въпроса е друг. Като ходих на море тази година на къмпинг градина хотелите в които бяхме са поне на 10 години ,а ги няма дори и като строеж. За Русе кооперации и пътища поне на 5 години липсват въобще. А и можеби за това на картите на айго и томтом също липсват , защото сигурно ползват тези стари сателитни снимки. За София незнам , но нали е столица поне там явно са си направили труда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че не си дал "парички" за iGo & TomTom.

Напротив. Телефона ми не е отключен или хакван (ако ти говори нещо). Имам отделно устройство което фабрично е с iGo (HP, а не китайско). Айде сега да махнем сламката от твоето око ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е jailbreak-нат, което от своя страна означава, че не може да си качва кракнати приложения :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахаха, ThUnDeR, стана ли ти ясно, виж какви знаещи юзъри вече си имаме.... :lol:Явно няма що да ги тестваме... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахаха, ThUnDeR, стана ли ти ясно, виж какви знаещи юзъри вече си имаме.... :biggrin:Явно няма що да ги тестваме... :tease3:

А кЪ да не :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Google , съобщи, че планира да пусне безплатното приложение за turn-by-turn навигация и за iPhone. Google Maps Navigation ще се нуждае от активна връзка при планирането на маршрути, но не и при навигация.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

mzl.qobqfuxq.175x175-75.jpg

* Free

* Category: Navigation

* Released: Dec 13, 2012

* Version: 1.0

* Size: 6.7 MB

* Seller: Google, Inc. © Google Inc.

* Languages: English, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese

* Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad. Requires iOS 5.1 or later. This app is optimized for iPhone 5.

f8fc745136ca4e6d.jpg324512883ef77920.jpg

6ede1b2d0cb00b87.jpgee1535b03bab8501.jpg

77272ae8ec0bcfd6.jpg

http://youtu.be/KEz1sSKCpIc

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...