Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone OS 3.1.3 Software Update


signify

Recommended Posts

Не ме разбра... И ме караш да ровя от ЛС кореспонденция... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това виедо, дадено по-горе в коментарите не върши работа, поне при мен. След като дам на рестор и ми дава, че фърмуеъра, който съм избрал за процеса е невалиден за моя айпод.

Редактирано от Liverpool
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Liverpool, естествено, че не ти върши работа на теб. Това във видеото върши работа за iPhone 2G/3G (но не връща baseband-a на 3G) и на iTouch 1G/2G. Вземи попрочети форума и ще разбереш, че на iPhone 3GS и iTouch 3G (като твоя) не може да се сложи друг Firmware освен текущия.

neol23, хвърляй един поглед на това кой с какво устройство е, iTouch няма baseband.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, защо Liverpool пише в тема за iPhone тогава? Какъвто им отбора, такива им и феновете :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, мерси. Просто в коментарите към клипа имаше хора, които бяха писали, че това върши работа и на 3джи ай под. За това пробвах.

Anthony, моля да не се обиждаме на отбори и фенове.Така е "какъвто им отбора, такива и феновете" - Велики. [ ; Всеки си има предпочитания и любими отбори. Моят е Пул. Като не ти харесва, не съм ти искал мнението. Има и други коментари, подобни на моя, свързани с Айпод.

+ това на главната страница пише "Не обновявайте версията на устройствата си до 3.1.3, тъй като няма да можете да ги отключите! Повече информация може да намерите тук." Ти под думата "устройство" само Айфон ли разбираш?

Съжалявам за offtopic-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пуулл"( :huh: ), преди да пишеш речи прочети не заглавния пост а заглавието по което най-вероятно си открил (ако не е станало случайно) темата. То гласи: "iPhone OS 3.1.3 Software Update"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Liverpool, ако ти си опериран от чувство за хумор, ние не сме длъжни да те дундуркаме и търпим пък упражненията ти по нечетене и "питане"!

Много внимавай с тона, особено, когато самият ти си нагазил лука драстично, и вместо да се "снишиш", и да си благодарен, че някой, който е в състояние, само се закача с теб, вместо да те издуха към неизвестна посока, както заслужаваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, добре. Вие сте прави, аз грешен. Нечетене ? А кажи ми като прочетеш нещо от първия път ли всичко, абсолютно всичко ти става ясно. Видях и други твои мнения и смея да твърдя, че нещо не си на кеф май, като цяло. Проблем някакъв ли имаш, не знам, но с възможно най-любезния си тон те моля да не си го изкарваш на други хора, особено пък в интернет, защото това си е чисто и просто жалко. :cool: Как останалите хора, имащи правомощия в този форум могат да се изказват нормално, а ти да заплашваш всеки?

А това какво заслужавам и какво не - форума за какво е? Чета, чета, чета и задължително като прочета необходимите работи трябва да знам всичко за айпод и айфон. Съжалявам, ама не съм робот. И това, че защитавам моите възгледи, принципи и предпочитания ме прави нарушител на правилата на форума ли ? И въпросният човек, който ме обижда по този начин, има права и е съответно по-висш от мен ли ? Това ли му дава право да обижда отбора, който ми е присърце ?

Шамане, както казах и в предишния си коментар - има и други мнения, свързани с айпод в тази тема. Иначе благодаря за корекцията. :)

Лека вечер. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това обновяване активира тетъринга за ФО. Браво !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,вчера ми докараха iPhone 3gs от Щатите разкоридан и аз понеже много разбирам го ъпдейтнах до 3.1.3 ,обаче след това му дадох рестор... :D и моя въпрос е : Дали ще може да ce разкодира на ново този iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Засега няма отключване!

И си оправи профила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се разбра, че не може да се отключи и да се ползва като телефон, докато не измислят нещо (дай Боже по-скоро!), може ли да попитам само дали мога да го включа по някакъв начин и да го ползвам като iPod поне или ще си седи изключен докато не дойде спасението? Става въпрос за 3ГС, на който му сложих 3.1.3 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@anthonyg

Не знам кой в какво сигурен, или какво точно си правил, а пък не си, но ако продължиш да спамиш, и не прочетеш светкавично всички теми в раздела с правилата, които (очевидно лъжливо) си декларирал, че си чел, познаваш, и се задължаваш да спазваш, а не си видял и през крив макарон, обещавам лично да се заема с обучението ти!

А това за начало хич няма да ти хареса, вЕрвай ми! :evil:

@ Bretkata

Това за спаменето важи и за теб.

Ако още някой желае да зададе подобни идиотски въпроси от А и Б –то на материята, без да си направи труда да почете и потърси във форума, направо може да ми иапрати на ЛС ника и линк към профила си, че поне да улесни получаването на покана за оранжвата или черната група!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Господи! Това е най-ужасното чакане в живота ми! И никакви новини... Ужас!

ПП: Извинявам се за спама.. Просто не се сдържах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

никой не казва че в Cydia има Fake 3.1.3 :)

---------- Поста е добавен в 23:42 ---------- Предишният пост е бил в 23:36 ----------

Fake 3.1.3 в Cydia...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е казано, че писането с малки букви тук се счита за неграмотност и нарушение на правилата! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

ОТ СИДИА СЕ СЛАГА РЕПО: blackra1n.com и после се инсталирва blacksn0w и имате отключен Iphone 3.1.3 , а за джейлбрейк се използва spirit.exe

Редактирано от goshe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоше, благодаря ти, че ни просветли 5 месеца по-късно.

А сега вземи си оправи профила на кирилица и не пиши само с главни букви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...