Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Infuse


gogi6

Recommended Posts

8147e4d84d1af2c6.jpg

Free

Category: Photo & Video

Updated: 03 December 2013

Version: 2.0

Size: 13.0 MB

Developer: FireCore, LLC © 2013 FireCore, LLC

Languages: English, Arabic, Bokmål, Norwegian, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Traditional Chinese, Turkish, Vietnamese

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5.

Infuse - красив начин да гледате видеоклипове в много формати (14) на вашия iPhone или IPAD. Няма нужда да конвертирате файлове!

Infuse е оптимизиран за iOS7, интеграция с trakt.tv и несравнимо изживяване с AirPlay и поддръжка на субтитри. Красив интерфейс, точни контроли и 1080p плавно възпроизвеждане.

⇢ видео файл - 14 поддържани видове:

* Стандартният MP4, M4V и MOV ... плюс MKV, AVI, WMV, FLV, OGM , OGV , ASF , 3GP , DVR -MS, WebM , и WTV . Включва пълна поддръжка за Dolby ® Digital Plus ( AC3 и E - AC3 ) аудио

9acf2fc7a36411be.jpeg6ee678f806722e8a.jpeg

7e9f0203d4e5d64b.jpegc9e7aaa5909bf7ee.jpeg

b835ca49eaa35d6c.jpeg

appstore.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще си остане безплатна, ще се плаща само за pro версия. На мен ми я активираха, защото бях купил предната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А без Pro версията, не става за нищо. Едно .avi не иска да пусне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно работи си добре добавих даже едно .mov и го пуска :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен всичко ми върви перфектно и за разлика от OPlayer & Buzz Player има AC3 audio :)

Програмата сама си намира всякакви споделени директории по мрежата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оп

Само ако може някой да каже как точно се работи с нея. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kато при останалите подобни програми. Слагаш папка от компютъра (която е именувана само с името на филма - The Avengers, без точки, тирета, имена на release групи), съдържаща филм и субтитри с еднакви имена (както е кръстена и папката).

Като пуснеш app-a на телефона, ще ти покаже вече обложка на филм и описание, след като цъкнеш отгоре.

Лошото е, че трябва Pro за нещо повече от форматите, които са официално поддържани от iPhone (Videos App).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време си я купих, и някъде на сайта на FireCore пишеше, че тези които са си я купили няма да плащат pro версията. За тези, които не са си я купили ясно.

Да ви кажа честно съжалявам за това, че си го купих това приложение трябваше вместо него да си купя Plex. Plex е 100 пъти по добър медиен сървър от това. Поне с Plex се работи много по бързо. На мен това приложение лично ми е пълна мъгла по отношение на това как може да стриимва от компютъра. През iTunes като го настроя да споделя ми качва филма на телефона, през компютъра също. Не зная защо се случва така.

Стана този стрийминг зададох на компютъра папката за споделяне след това infuse ми я намери и ако имате зададена потребителско име, и парола се логвате с нея. Това е за стрийминга, но обложките на филмите не ми ги дава.

Този филм като влезна в сайта на infuse къде се ъплоудва на телефона или в самия сървър на infuse.

Май като гледам е на самия телефон.

Ако на някой му е ясно нека да напише малко повече за това приложение, най-вече за това как се работи с него.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някаква идея защо приложението не вижда какво има в под директориите на някоя шертата папка? Трябва ли всички филми да са в една обща папка или е до настройка. На windows 8.1 въобще не виждам да има опция share sub-folders.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже с какво е по-различна от Air Video и дали си струва да я купувам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да я купуваш в никакъв случай, аз я купих преди време и не струваше за нищо, а сега пак ми иск пари за Про версия. Купи си нещо друго, смотано приложение още от първият ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е купил съм Air Video-то,това ме интересуваше-пропускам го :) Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Единствения player,който ми вижда SMB шеринга на капсулата!Другите подобни виждат,но като отворя data и празно?!Работи в пъти по-бързо от останалите,а и както е писано по-горе подържа АС3;)Най-доброто в момента!За Pro версията става въпрос!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in Version 3.0

Bug fixes and perfor...oh wait this is Infuse 3. Yes that Infuse 3. Just when you thought Infuse couldn't get any more awesome, surprise - it just did. Jam packed with just about every idea we could think of, including...drumroll...support for DTS-HD® audio (finally!).

It doesn't stop there, there are even more goodies such as...

- DTS® AUDIO (Did we mention that already?)

Yes! Infuse now includes officially licensed and certified DTS® and DTS-HD® audio - Boom!

- STREAM FROM AIRSTASH®, SANDISK CONNECT AND MORE

Browse and play content stored on Wi-Fi hard drives like AirStash®, Sandisk Connect, Seagate Wireless Plus, Lacie Fuel, and many others.

- MOPHIE SPACE PACK

Get up to an additional 64GB of local storage on iPhone 5 and 5s, plus hours of additional battery life by adding a space pack - and best of all it now works with Infuse, seamlessly.

Plus, this super-long list of other amazing things.

- Optimized for iOS 8, iPhone 6, and iPhone 6 Plus

- Streaming is now available to free users

- Share synced files via AirDrop

- Create favorites for quick access to streamed folders

- Download content from the main ticket view

- Huge improvements for browsing TV show collections

- Dark mode theme

- Download/stream synced files via HTTP

- Download videos in the background

- Use your own folder artwork (folder.png or folder.jpg)

- Default language options for audio, subtitles, and metadata

- Sync/stream over 4G/LTE cellular

- Manual artwork for folders (use folder.jpg or folder.png)

- Mark movies and shows as watched/unwatched

- 2-way trakt watched history sync

- Sort files by name or date

- Tap ticket artwork to start video playback

- Manual movie/show title search

- Transfer files via Wi-Fi when iPhone is acting as a hotspot

- Initial URL scheme for video streaming

- Better support for subtitle encoding types

- Better support for some TV series

- Better handling of new and past In-App purchases

- Improved AirPlay reliability

- Improved subtitle support for Arabic languages

- Improved playback of some h.264 content

- Resolved issues with missing synced iTunes content

- Various UI updates

- Many other reliability and performance improvements

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези които не са я платили...post-2354-14139168773058_thumb.jpg

Обаче иска да я плащам отново?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е нова версия на програмата. (v.3.0), твоят лиценз е за предната версия (v.2.0)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони,иска ли ти пари? 2.69€...

Изпревари ме;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз,да ги е...Ама като знам,че няма друго такова...;)

Пише,че се запазват Pro екстрите,без да плащаш допълнително!

http://forum.firecore.com/topic/12526

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим дали ще ме цакат 5 лв. или ще ми ги върнат. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз им ги платих,но видиш ли,те били за новите екстри;)Така,че ресто нема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

What's New in Version 3.3

Infuse 3.3 has arrived, and with it brings a whole host of under-the-hood improvements and features to make life better than ever before.

HIGH-PERFORMANCE PLAYBACK CORE

After the whirlwind of features added in the last few versions, we decided to take a step back and work to make things better from the inside out. We've entirely revamped the guts of what makes Infuse tick, and the end result is a shiny, brand-new playback core designed for speed and performance (seriously, it's really great).

GOOGLE CAST BACKGROUND PLAYBACK

Our mission in life over the past few months has been to provide awesome support for Google Cast, and today we're taking a huge step forward towards that goal by adding background playback. Infuse now features the ability to continue Casting to your TV while using other apps, or while your device is locked. Boom!

ALL-NEW DOLBY AUDIO LIBRARY

We've been working closely with our friends at Dolby on an all-new audio library to ensure you hear nothing but crystal clear sound while enjoying your movies and TV shows. Because let's face it, crisp, clear audio is waaayy better than hearing silence.

PLUS A FEW OTHER BITS...

- Auto-add existing subtitles when downloading videos from network shares

- Improved metadata matching for Plex TV shows

- Better support for direct URLs with embedded signatures

- Option to manually toggle Dolby Audio effects

- Resolved a rare WebDAV setup issue

- Squashed a few more SSA subtitle bugs

- Fixed a rare crash that occurred when opening the app

- Other minor improvements and fixes

Thanks so much for using Infuse. Please reach out to hello@firecore.com or @InfuseApp on Twitter with any issues or suggestions.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...