Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да активираме функцията Slo-mo на iPhone 5, 5c, 4S и iPod Touch 5Gen


Grievous

Recommended Posts

Когато Apple обяви iPhone 5s през септември миналата година, една от характеристиките, които предизвикаха доста шум около него беше способността на новия телефон да записва видео в забавено движение - Slo-mo.

Когато компанията стартира функцията на най-новия си хардуер, всеки с по-старо устройство желаеше да може да прави същите неща. Сега вече това е възможно. Достатъчно е да имате джейлбрейк на вашето устройство.

Slo-mo Mod прави името донякъде ясно, че ще позволи магията на iPhone 5s да бъде използвана в почти всяко iOS устройство. Макар да не достига скоростта на iPhone 5s от 120fps, Slo-Mo Mod снима с 60fps, в сравнение с 30 кадъра в секунда по подразбиране на тези устройства.

Slo-mo Mod има няколко настройки, които могат да бъдат конфигурирани от Settings - регулиране скоростта на движение, честотата на кадрите и регулиране на звука на забавен каданс.

Може да бъде свален абсолютно безплатно от репото на BigBoss в Cydia.

Slo-mo Mod 1.4-3

Свали

d3550d71e8791c53.png

Подобна приложение има и в AppStore, за което не е необходим джейлбрейк или $ - SlowCam - Realtime Slow Motion Video Camera.

Преди броени дни беше безплатна за неопределен срок, но сега само за $1.99.

Инсталирате си AppShopper Social, добавете я във Wish List и следете следващата и промоция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С туика от Cydia съм,работи супер,но когато споделям видеото ефекта изчезва?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е, но има решение. Качваш клипа в YouTube и след като се свали е с ефект. ;) Споделянето вече е без проблем. :smile:

http://www.youtube.com/watch?v=CPRvf12amFE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И що така,да ги е....?!И аз пратих 1-2 клипа през iMessage и отсреща ми се чудят;))))

Интересно...във Vimeo качва без ефекта:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като изтегля туика Slo-мо. Немога да отворя камерата

iPhone 4s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти asen4o0. на Framerate 30и всичко си дойде на мястото. Вече работи и при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, съм шервал от телефона на AlGor към моя чрез аймесидж и си идва с ефекта. СлоуМо от сторето, работи и на четворка. Клипът се запаметява с ефекта, не е пост обработка както при 5S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в YouTube как успява да се се шерне с ефекта?!Не мога да се светна нещо?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пращаш го на друго устройство и го качваш след това, когато вече е готов клип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пращам на друго у-во,ефект няма!!!!Качвам в тубата-ефект има!!!На кви други у-ва да пращам,не те разбирам нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това става при 5s. Нямам джейл за съжаление за да потвърдя, че същото работи при тази туик. При 5s като си настроиш забавянето и пратиш клипа на друго устройство, то изпратения клип вече е с забавянията. Явно за туика не работи по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous горе друго е написал за 5S!И там било така!Не е добре да подвеждаш,след като нямаш джейл и не си опитал;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Slo-mo Mod 1.4-3

What's new:

* (iOS 8) Fix resolution bug in 30 fps devices.

* (iOS 8) Added "reload assetsd" button in settings, which you need toggling it after making changes!

* Bug fixed

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...