Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с шеринга при XBMC


wsgar3

Recommended Posts

Привет, от вчера имам много странен проблем със XBMC. Опитах се да пусна филм от Тайм капсулата както винаги, но ми даде грешка, че не може да се свърже с шернатата папка. Странното е, че Инфюз я вижда! Опитх да изтрия шернатата папка и да я въведа отново, но не ми дава - във момента в който опитам да я избера през брауз, XBMC крашва и ме вади директно на главното меню на АТВ. АТВ е 2 с 5.3 и XBMC 13.1. Реших, че нещо се е намазало и ресторнах АТВ, джейлнах и инсталирах всичко на ново, но ефекта е нулев.В инфюз виждам шеринга, а в XBMC не мога да го добавя и пак крашва при опит да добавя шеринг. Моля за съвет! Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да направиш шеринга with accounts на капсулата ,за да виждаш през SMB!Между другото и при мен правеше така,но гледам само през infuse и не съм ровил XBMC!Доста бъгави са последните версии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, не става! В зероконфиг виждам капсулата и щом я избера се рестартира АТВ-то!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даунгрейднах до Фродо - http://www.dubplates.co.uk/showthread.php?14244-Downgrade-XBMC-Gotham-to-Frodo и нещата се оправиха. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 13.1 и никога не съм имал проблем със споделянето.

Sent from my iPhone using Tapatalk

edit:

При мен е така:

smb://user:pass@jbtimecapsule/data/movies

за филмите и

smb://user:pass@jbtimecapsule/data/tv shows

За сериалите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...