Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Твоят iPhone не ги може тия работи


dedil

Recommended Posts

Да, омазахме темата, ама то пък иначе нищо не й се разбира на цитираната статия...Ще взема пак да го расетна като нов, дано и при мен изчезне проблема, че наистина това е нещото, което ме дразни най-много.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах, но като качих 8.1.0 и при мен си има забавяне, между вдигането и започването на разговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... дано не те "тарифират" преди да се чува, че много ги умеят тези работи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От оператора е, трябва ъпдейт на бъндъл-а с промените и ще изчезне. Обаче(винаги има обаче) за да изчезне на iPhone 5S и нагоре, трябват 128бит наносим карти, с рязана стара няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за да изчезне на чиста петица има ли нещо или въобще няма да изчезне? Между другото не се бях замисляла за оператора, на Теленор съм и наистина няма още ъпдейт, от друга страна мтелци не могат да се отърват от ъпдейтите до колкото чета тук там, ама дали при тях липсва забавяне? Картата ми е чисто новичка, на 3 месеца, когато взех телефона я смених.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зависи нищо от тебе, зависи от Теленор кога ще се подновят. Ментелци полудяват с "ъпдейти" поради друга причина - сертификатът на техния бъндъл е изтекъл(доколкото вдявам) и това което им излиза в тюнса, не е точно ъпдейт. Нов вероятно няма да имат в скоро бъдеще или поне докато Слим и компания не се разберат с Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май да :smile: Само те палят в комбинацията 5S/6 с турбосим. Още не съм пипал от новите чипове на телемор и не знам при тях как е. Свиваком нямат категорично, само, че техен бъндъл в телефона няма и не те бърка, освен ако не си потребител на турбосим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз оня ден, когато си купих телефона от Мтел, си взех и нова нано,ъпдейтнах с тоя carrier update, дето ми се появи в Тюнса и потвърждавам, че забавянето в началото, когато се вдига, го ИМА ! С актуалният софт съм.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на Вива с нови, стари, обрязани карти все го има;) На 8.1.1 е осезаемо по-кратко та аз си държа, причината да е софтуерна. Да не говорим, че преди 8, проблем нямаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но явно след като си "дойдох" от кратка командировка при Зелените (Една S5 и едно G3), чудно , но изискванията ми за телефон са доста пропаднали. С кеф си чакам тая секунда и кусур за вдигане, даже и на батерията не се мръщя - представете си какво е било на Андроидския остров... и на най-добрия си приятел не го пожелавам :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...