Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Нова икона на борда...


hgeorgiev

Въпрос

Здравейте. Нямам идея къде да публикувам това, слагам го тук.

Днес, след като цял ден телефона (5s без джеил) крашва приложения, решавам да го рестартирам. След рестарта умира на ябълката. С разни комбинации от двата бутона изгасна. След второто стартиране успя да зареди но след това забелязах нова икона. Последната в редицата. Телефона не е закачан за компютър поне от месец. Няма нищо инсталирано последните седмици освен приложението на mobile.bg. Ако някой има идея как се е появило това да сподели.

86e4e271391df177eead2520c3415ec8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А безплатни апликаций от китайски сайтове да си качвал? Или някой мейл с прикачен файл? Знам ли, само разсъждавам.

Редактирано от Kery70
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищичко. Само ъпдейт на shazam, ms office. Ама мисля че бъгнята започна преди това. Както и да е. Ще игнорираме световната конспирация и ще го отдам на нещо което не съм забелязал :)

Даже сега гледам че на снимката си личи как офиса се ъпдейтна след рестарта.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

PP25 няма как да ти се качи сам. Мисля да преместя темата във "Вицове...".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За всяко нещо с което се опитваш да заобиколиш затвора си плащаш цената :) pp25 предполагам си искал да изтеглиш от тях приложения които вече ги няма в стора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дидо, гледам могъщо заемаш позиция, та да те питам: какво общо има "затворът" на iOS с инсталирането на краден софтуер? За теб джейлбрейкът до това ли се свежда - до авантата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

кажи ми еднодруго предимство освен че след джейла незнаеш вече и кой има достъп до личните ти данни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поста ти е безмислен,затова няма отговор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно съм написал че освен ъпдейт на изброените програми и мобиле не съм слгал нищо. И ясно е, че не се е качил сам, но не съм го качвал и аз. PP25 знам какво е по принцип. Все се каня да не разказвам вицове в този форум, ама на забравям. Този път ще се постарая да запомня.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма защо да се обиждаш, това няма как да се качи само. Или имаш услужлив познат, или имаш пп25 в компа(който пак не е попаднал там самичък). Ново 20 ще е, ако имаш софт от апстор, от китайски дивелъпър и някак си го е промъкнал в стора, което е малко сай-фай :)

кажи ми еднодруго предимство освен че след джейла незнаеш вече и кой има достъп до личните ти данни

Ако досега не си научил сам, няма смисъл да се хабя. Относно личните ми данни, твърдя, че достъп имам само аз. Свободен си нагледно да се опиташ, да докажеш противното. Ще ти дам статично айпи до телефона, пък ти се пробвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...