Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Притеснявам се че пресъхнахте :)


Asen_77

Въпрос

Стандартно - среща при Гоце да начешем някой друг език и някой друг iPhone лопата ;)

Май даже по-добре да е през седмицата, че уикендите, Велик ден и т.н.

Айде за да има време да го видят повече хора, нека да 7-8 април преди Велик ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Asen_77

    11

  • baronbg

    8

  • mirror

    8

  • BulgarianSS

    6

Recommended Posts

  • 0

Няма да стане при мене защото преместихме ресторанта на другата улуца и няма да сме готови до края на април. Предлагам при Johnnybravo да се проведе срещата ако не му пречим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не стане организацията за април, направо после за май в новия ресторант :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дайте име на улица и номер, за да се ориентират всички.

Ако не е в София предложете друго място за сБирка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скоро не съм ходил на нашето моренце. За при Джони на "Дюн" съм ОК! Но той да каже дали става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Банкетче на Дюн ще е красота, но не всеки ще издържи финансовата и проекция, може би :D

Те "само нас чакат" де :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Става въпрос за центъра на софия на ул. хан крум. само Джони да каже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересното е, че в Дюн ще ни излезе по-евтино вечеря с включени нощувки отколкото само вечеря в новият ресторант, който е в София :)

Ресторантът в София се казва Реджина, много е хубав, но и доста скъп.

Имам приятел, който е собственик на много хубав ресторант близо до Кемпински. Ресторантът му се казва Osteria da Rado (бившият ресторант Карера). Последните три недели му гостуваме и сме супер доволни.

Това е менюто, цените са нормални, пиците невероятни :)

http://bapbg.trd.bg/index.php/osteria-menu

Същият този човек Радо Кирязов беше в ресторанта ни за да обучи сладкаря как да прави хубави чиабати, които да са с хрупкава коричка и големи шупли. За първи път видях готвач, който да мери температурата на брашното и водата, с която готви. Предният ден си забърква тесто майка, което втасва 24 часа. Основното тесто се прави с пуснат хронометър, добавя водата до четвъртата минута. В 4:01 слага сол, в 8:01 слага зехтин и бърка до 17-та минута. Човекът е абсолютно отдаден на професията си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На Съни Биииичес и аз ше дойда :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пешо, ти па един път не си дигна г*за на среща?! Аз викам, следващата да е в централна България(Арбанаси, Боженци, Дряново напр.), да е поравно. Или Пловдив, компромисно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе сбирка да има ако ще да е в Узбекистан!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То сбирки имаше няколко пъти, ама виждаме едни и същи лица, но тук във форума всеки се прави, че ще дойде ако ще и на луната да е сбирката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де- дайте да го направим някъде по средата - Пловдив примерно(обожавам го този град) .

На сбирките в София са само едни и същи лица,така ще има разнообразие ;)

П.П.

Другата седмица ще пътувам към Пловдив,ударете едно рамо с хубав ресторант :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам във пловдив правете организация. идвам и аз тъкмо сега съм почивка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Споделям мнението на Жоро, но за софийските помиярници, наречени ресторанти.

Невероятно стремглаво падна нивото в последните година-две и е истинско събитие човек да открие нормално място, с нормални продукти и нормално меню, в добавка с нормални цени накрая и да му се прииска да повтори.

Но пък няма гаранция, че на повторението всичко ще е на същото ниво и вече не са го ударили през просото и там.

Жалка картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами зависи от времето. Аз съм казал, че там вътре не влизам защото се пуши. Имат само рибни ястия и ако някой търси друго да се откаже.

Абе има няколко свестни ресторантчета, но ако е топло ще е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В отговор на написаното от Алгор. Много си прав за всичко което споменаваш,на какво не се нагледах по всички софийски кръчми но досега не наруших принципите си и затова не се задържам на едно място защото за 35 години в занаята нямам едно оплакване от клиенти относно здравето и качеството на храната.особено на последното място имах пълната власт да налагам правилата да се продава само прясно месо незамразено. и свежи продукти. вярвайте ми струвало ми е много нерви.не продадох риба която ми е във фризера . с малки изключения в софия е голяма тиня. в повечето случай се случва да ти изсипят целият фризер върху ястието преминало през микровелето.Но по важното е да се съберем, да се видим другото не е важно. така че където решите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Пловдив предлагам Гребеца или Стария Хан, готвят уникално и имат зали за непушачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казвайте дата. Организирам го, не е **** звезди, но е приятно място с приятна кухня и приятни хора. С приятна компания от наша страна, ще стане супер купон. Ще запазя нощувки, така че семейно няма проблем. Цените са народни.

Пействам линк.

http://m.bgvakancia.com/offer/2697/

От телефона, някой да ме поправи.

Предлагам, най ентусиазираните, да седнем от петък вечер. За събота, един пейнтбол, за да има кой да почерпи вечерта.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това което е е супер. аз съм за. определяйте дата. само попитай за малко кученце как стоят нещата. приемат ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъкмо няма да сме коч-къмпани :) Ще питам за домашни любимци, мисля че ще може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...