Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със headphone jack MacBook pro


iMan

Recommended Posts

Здравейте колеги. Отварям такава тема защото не намерих подобна. Имам проблем със жака за слушалки на Macbook Pro 2009 със Yosemite. Когато не се използва жака, тонколоните на лаптопа и двата канала си работят перфектно, но като пъхна слушалки десният ми канал пръщи, все едно всеки момент иска да спре! Давам го на ляв канал всичко е ОК ,но като го преместя на десният канал пръщенето продължава. Идеята ми е дали е за сервизно обслужване? И ако някой знае как да се оправи проблеми да ми сподели какво трябва да сменя. Тъй като съсм сръчен със поялника,може да се каже! Благодаря

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно глупаво предположение, ама почистен ли е входа? Понякога вътре се събира прах и власинки и пречат на добрия контакт.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е запушен! Идеята ми е дали е възможно да е софтуерен проблемът,дали някой е срещал подобен проблем със Yosemite. По вероятно е да е хардуерен проблем. Ако някой знае какво точно да сменя за да се оправи десният канал ще му бъда благодарен. Може да е малко резисторче, имам нужда от професионален технически съвет.

Незнам тук дали ще мога да ви споделя видео за да сте наясно със проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...