Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Изтриване на теми


imanev

Recommended Posts

Здравейте,

Каква е причината да ми се трие темата публикувана в раздела Говорилня?

Два пъти публикувам тема за мнения относно Apple watch и когато влезна във форума на следващия ден, за да видя кой какво е писал, темата я няма. Търся я, дали не е преместена, но не я намирам.

Дали е възможно причината да е от това, че я публикувам през tapatalk?

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си видял, че 1-вия път като я публикува тая тема, ти беше направена забележка, защото имаш подобна тема малко по-надолу. От там явно е последвало и изтриване от администратор. Не е от tapatalk :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Може ли линк тогава към подобната тема, че аз нещо не го видях/виждам?

И тези забележки къде се виждат в tapatalk?

Благодаря предварително!

П. П. Ааа ми тя подобната ми тема няма нищо общо с новата… старата тема е за това че не го продават все още свободно, а новата е за впечатления от тези, които са успяли да го закупят. Можеше да изтрият старата неактивна тема.... Ще може ли да ми се възстанови темата или да я пиша на ново?

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето в тази тема, хората вече обсъждат въпросите ти.

пп: Нека ние решаваме кое да се трие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Шаман,

Разбирам те, но в случая мисля, че темата ми беше фокусирана към хора с опит, а не към такива гледали ивента. В темата която ми посочи, от над 60 поста едва последния е от потребител притежаващ часовника. Задаох си въпросите там, но все още ги определям като трудни за откриване. Заглавието на темата е различно от смисъла, който влагах аз с моята тема и едва ли ще бъде видяно от много потребители, както и аз не го видях. Всъщност тази тема я бях преглеждал, но все още нямаше коментари от потребители притежаващи часовника. Отделно от това, за почти всяка една джаджа на епъл има тема или раздел за характеристиките и отзиви на потребители притежаващи въпросното устройство.

На коментара си гледам и съм вложил смисъла на градивна критика и ако някой го приема по друг начин, означава че не ме е разбрал правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...