Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Питане за елементарно приложение?


profusion

Въпрос

Имам питане за направата на приложние. Имам опит за съжаление замо с уеб и Пърл програмиране и никаква идея как става с тия дев акаунти. Питането ми е - има ли начин за евтина направа на безплатно приложение от сорта на няколко таб-а (раздела) на начална страница всяка от които ти дава страница с текст (нещо като няколко раздела на Сетингс пълни с текст. Гледам има някакви онлайн сайтове предлагащи правене на приложение без кодиране ама са някакви боклукчави и залъгващи само?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако имаш опит с Web, можеш да пробваш Phonegap или Telerik AppBuilder - и двете имат безплатни версии (при AppBuilder е малко скрита, но я има :) ). При тях пишеш web приложение, което се хоства в native webview и можеш да го пуснеш в app store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Кое ми препоръчваш от тях, при кое мога да го пусна в стора безплатно без дев акаунт? Гледам сега Апбулдъра има трайъл за 30 дена.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С всички можеш да публикуваш :) Аз лично ти препоръчвам AppBuilder защото нещата са направени да са ти удобни, докато с PhoneGap се стартира една идея по-трудно. Като ти изтече 30-дневния trial влизаш във фрий режим, който има доста ограничения, но пак можеш да си публикуваш в апп стор (но ти трябва мак за да го направиш).

ПП: сега видях, че си писал, че нямаш дев акаунт. Няма как да пуснеш нещо в App Store без дев акаунт.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...