Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

0556602bce058a50.png

Официален сайт | Changelog

iFile 2.2.0-1

Свали

Инсталират се всички файлове в архива, iFile 2.1.0-1 последен!

Системата на iPhone е отворена чрез помощта на джейлбреак-а. iFile е идеалния инструмент да бъде разгледана под лупа. Богата на много полезни функции, работа в Lanscape режим, Copy, Cut, Paste, Edit, Delete, архивиране и разархивиране. Това е само една малка част от това, какви са способностите на iFile.. Mоже да я свалите от Cydia от сорса на big boss/planet iphone repo.

Пробвах я при мен и се държи добре. Програмата наистина си заслужава. ;)

ce0d89e513d928a3.PNGa2e54100c2dac5f6.PNG

999267bd02c8c22c.PNG1615d6f7938f9094.PNG

566bf1617b2a7aea.PNGbf4556a7c8957463.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Бих казал - най-добрата ;)

Има нова версия 9.6.1-2. Добавена е възможност за изпращане на файлове като електронна поща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази екстра за изпращане на файл по мейл я има и в 0.9.5.

IMG_0075.PNGIMG_0076.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да направя архив на мен ми искаше да инсталирам "zip unzip". Да кажа за хората, които може да не знаят. "zip unzip" също го инсталирате от Cydia. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В новата версия видях една благинка ;) Може да се задават права на файл :biggrin:

extra.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно. Сега ще напиша всичко което може по неговия хелп:

Възможности на iFile:

* Създаване, изтриване, копиране, редактиране, преместване, архивиране на един или повече файлове

* Преименуване на файлове и директории

* Изпращане по поща на един или повече файлове

* Редактиране на ТХТ, HTML файлове

* Редактиране атрибути на файлове (name, owner, group, permission, modification date)

* Интегриран Web Server с възможност за download и upload

* Отваря следните файлове

- звукови - aac, aiff, aif, aifc, amr, alac, caf, m4a, m4r, mp2, mp3, mpga, pcm, snd, wac, wma

- видео - mov, mp4, mpv, m4v, 3gp

- текстови - c, cfg, cnf, conf, cpp, css, h, j, java, js, list, log, m, php, plist, script, dh, strings, txt

- изображения - gif, jpeg, jpg, png, tiff, tif, bmp

- Документи - rtf, html, htm, pdf

- Майкрософт документи - doc, docx, xls, slsx, ppt, pptx

- Други - zip, xml

Дали пък не е сила ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо изтрепа WildEyes, MobileFinder и други подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , но когато преименувам някоя песен , за да може като прашам с iBluethooth да ми е по-лесно , неще да ми я отвори от iPod-а :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ъплоудна фаил от браузъра на компа през iFile на телефона, името му се променя на UploadedFile и е без разширение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я имам от 2 дни и се чудя защо не съм я имал по-рано. Хахаха. На 2 пъти ме спасява от рестор. Програмта е жестока. БЕЗ аналог!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се наемаш да пишеш, че има нова версия сложи и какви са новостите :evil:

П.С. Като гледам новата версия не е много нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия - 0.9.6-2 е свързана с някои промени в Web Server, няма нищо съществено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нещо немога да прикача файл за да го пратя по мейл! Маркирам го после ми се отваря мейла но файла го няма!! Иначе праща празен мейл!!

Някакви идеи?

Поздрави!

Намерих проблема! Създавате папка iFile в Documents и там прехвърляте всичко, което ще пращате по мейл! Така работи работи перфектно! Много добра програма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да го оправят скоро този бъг, че да обикаляш цялата файлова система и да копираш и местиш файлчета не ми звучи интересно.

Иначе браво, че си намерил начин за преодоляване на проблема и най-важното - споделил си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за тези думи! Това, което съм научил от форума е несравнимо повече! Така, че продължаваме да копаем!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Създадената папка в Documents не е задължително да се казва iFiles. Както и да я кръстите, няма проблем да се праща от нея, стига да е в Documents.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко поста протестирах за бъга в програмката, свързан с прикачването на файлове към e-mail, без въобще и да съм пробвал да пратя нещо.

Одеве пробвах (без да създавам папки) - не щя да прикачва;

пробвах отново (създадох папка в /var/mobile/Documents/ и там преместих файлче за проба) - пак никакъв ефект.

Започнах да се чудя аз ли съм толкова заспал вече, вие за някаква друга папка Documents ли ми говорите, как и защо ли при вас се получава?

Ей такива работи си мислех, докато Damian Marley ми пееше тихичко песничка, в която се повтаря основно "дейба, дейба" :lol:

И по едно време песничката свърши и се сетих, че така не може - много ми се спи вече и трябва да лягам. Та влезнах в Cydia с една идейка: цъкнах на Search, написах mailto и го инсталирах. Сега вече мога да си пращам от всички части на файловата система, без местене на файлчетата.

Моят съвет към вас е:

• Пускате си Ganja Bus (или нещо по ваш избор) да ви звучи

Cydia > Search > mailto и инсталирате

• Сега вече прикачвайте файлчета към email без ядове.

Успех и лека нощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Има нова версия - 0.9.7

  • Добавени са Етиопско, Китайско, Руско и Турско ръководства.
  • Поправени са бъгове в Preferences менюто.
  • Възможност за пращане на audio/x-wav файлове по e-mail.
  • Добавена е анимация при browse-ване и при натискане на Home бутона в програмата.
  • Когато се върнете в предходната папка вече не ви праща на първия ред, а остава там докъдето сте били scroll-нали.
  • При натискане на Open With... вече не се указва с какво да се отваря файла, а директно се отваря файла с избрания Viewer.
  • При натискане на Edit бутона, вече се применя на Done, а не остава Edit.
  • Добавен е Bookmark бутон.
  • Интерфейса и функционалността на Bookmark менюто е като това на Safari.
  • Може да Bookmark-вате във File Browser, Web Viewer, PDF Viewer и Text Viewer.
  • Bookmark-овете могат да се отварят само от File Browser-а.
  • Bookmark-овете от Safari, могат да бъдат използвани, но не и променяни.
  • Подобрена е работата при отваряне на папка съдържаща хиляди файлове. Сега iFile не крашва.
  • Добавана е синя стрелкичка след всеки файл и папка, дори и да не сте в режим на редактиране.
  • Във всички Viewer-a (Documents, Web, PDF, Text) навигационната лента може да се скрие с единично докосване.
  • В PDF Viewer-a двукратно докосване прелиства на следващата страница.
  • Добавена е поддръжка на MobileSubstrate, така че сега имате възможност за Copy/Paste чрез Clippy.
  • Добаве на възможност да копирате пътя на някой файл или директория от File Browser чрез Clippy.
  • Ръководствата за работа с iFile са в отделни пакети в Cydia. Когато натиснете на Manual, ще ви се отвори Cydia и ще ви предложи да си ги инсталирате. Това разделяне се е наложило понеже iFile е станал твърде голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

:biggrin:

ъплоаднах си днеска един сет с ifunbox обаче в листа ми седеше с някакви йероглифи

и си помислих че мога просто да му сменя името но уви :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

В новата версия 1.0.0 новостите са:

  • Добавено е Украинска ръководство.[/*:m:2vk7io9r]
  • При стартиране ви подканва да направите дарение.[/*:m:2vk7io9r]
  • В режим Edit при двукратно натискане селектира всички файлове в папката в която се намирате.[/*:m:2vk7io9r]
  • При създаване на нов файл, папка или линк полето Type вече има стрелкичка, показващо, че може да го променяте.[/*:m:2vk7io9r]
  • При копиране/преместване ви информира кой файл се копира/мести[/*:m:2vk7io9r]
  • Когато при копиране/преместване файла вече съществува ви изкачат опции с това какво желате да направи.[list:2vk7io9r]
  • Спиране (Cancel) на операцията[/*:m:2vk7io9r]
  • Да се преименува файла[/*:m:2vk7io9r]
  • Да препокриете вече съществуващия файл[/*:m:2vk7io9r]
  • Да препокриете всички съществуващи файлове[/*:m:2vk7io9r]

* В свойствата на папка (синята стрелка до папката) вече се показва размера на файловете съдържащи се в нея, както и броят на файловете.

* С текстовия редактор вече могат да се разглеждат *.nib и *.xib файлове[/*:m:2vk7io9r]

* Добавена е поддръжка на още компресирани файлове: *.7z, *.deb, *.rar, *.tar, *.tar.gz, *.tar.bz2, *.tar.Z, *.tarz. *.tbz2. *.gz. *.bz2. *.Z

* Разархивирането използва uzip за *.zip файловете, а unrar за *.rar

tar за всички разновидности на *.tar файловете. Всички други видове архиви използват p7zip (7z)

* В Web Server-a е добавена възможност за browse-ване в папки.

* Сменена е началната страница на Web Server-a.

* Добавена е лента показваща прогреса при теглене и качване на файлове.

* Добавена е опция за задаване на порта на Web Server-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...