Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone не ми излиза на компютъра като папка


sassy

Въпрос

Здраейте,

Писах преди няколко часа в стара тема, но тъй като не получих отговор до този момент, реших да създам нова. Проблемът ми е, че съвсем до скоро при свързване на телефона с компютъра, телефона се появяваше в My Computers като папка, от която си свалях снимките, а от известно време насам вече не го откривам. Моля да ме насочите какво трябва да направя, за да го виждам отново.

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Под XP никога не се е показвал като папка. Отиваш в дивайс менаджера докато е закачен и там търсиш какво може да се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със сигурност се появяваше като папка в my computers под името sassy's iPhone.

Къде да търся device manager?

Намирам дивайс мениджър на компютъра, но нямам никаква представа какво трябва да направя сега?

Всъщност изобщо не виждам опция за каквито и да било промени тук

Имаше някаква отметка шоу хидън дивайсес, отметнах я, но пак не го видях да се появява никъде. Може ли още помощ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, явно ХР юзърите са свършили във форума. :thinking: Утре ще си потърся стария лаптоп в гаража и ще ти кача шотове какво да пипнеш, макар, че съм сигурен, че вече е писано по темата във форума и е въпрос на желание да си поиграеш с търсачката..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бих била много благодарна наистина за някакви по-подробни инструкции как да действам! На мен ми е много трудно, защото по принцип не разбирам особено от тези неща. Ако обаче ви е прекалено сложно, ще търся други варианти. Съжалявам, че ви затруднявам и предварително благодаря!

Хубав и усмихнат ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Откачи и закачи, дай trust this computer на тела и ще стане работата, дори да нямаш iTunes на компа .

Не излиза папка а излиза в Scanners and cameras .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно съм го дала преди, защото не ме пита при закачване. Или някъде от менюто трябва да го търся?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пита всеки път на отключен телефон , когато го закачиш ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ме пита, не знам защо...

Също така проверих в scanners and cameras, но не излиза и там

В itunes намирам authorize this computer. Искам ми apple id и password. От къде мога да видя какво ми е айдито, за да пробвам така дали няма да стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих authorize this computer от компа, но пак не виждам къде излиза тела. Няма го в сканерс енд камерас. Ай тюнс го засича, даже в момента ми трансферира разни неща. Обаче пак не виждам къде е тела :(

Сменям порта непрекъснато, не ме пита

Само искам да кажа, че имам и iphone 4. Сега се сетих да вържа и него и той се появява в му computer под тип digital camera. Шестицата обаче не се появява :(

Дали не е станало някакво объркване, заради това, че съм включвала в един и същи порт и двата телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
му computer под тип digital camera

Това е под виста или седмица, няма как да е под хр. Триеш мобайл дивайс съпорт(без закачен телефон на компа) и преинсталираш айтюнс, рестарт на компа. На шестицата отиваш в settings/general/reset/reset location & privacy и тогава го закачваш пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...