Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за евтин таблет


inutero

Recommended Posts

Здравейте, форумци!

Искам да се допитам за препоръка за евтин таблет. Трябва ми за родителите, искам нещо добро като съотношение цена / качество без да държа на марката. Държа на сносен дисплей и да е що-годе бърз. От търсенето ми досега видях, че евтините са голям боклук, чудя се дали има изобщо доволни от евтинджосите в ибей?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм взел на мамата един lg g pad v500. Има прекрасен дисплей (важно за очите), има 2 гъби рам (да не забива, има гпс да му сложиш навигация ако решат да пообикалят с колата по непознати места - общо взето е много доволна. Бащата си взе няк'во л@йно за 100тина лева - единственото, за което може да го ползва е да цъка Solitaire. То е бавно, пиксели яко, мътно, стъклото имам чуство, че е на 2 мм от дисплея, wifi не вижда от 3-4 метра.

Препоръчвам ти последният Нексус 7 или този LG (задължително не новият модел - 1гъба рам и по-слаб процесор... май и гпс нямаше). Тия новите Самсунги - 7", 8" - няма смисъл от тях, освен ако не ги вземеш за 100-120 лева.

И гледай дали ще искат и със сим навън да го ползват...

За iPad не пиша единствено заради липсата на български - иначе едно Mini 2 е идеално (ако се откажеш от вариант - евтино).

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Xiaomi MiPad е доста добър вариант ...за около 400лв , само нзн с бюджета дали ще те устройва.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Друг вариант за по малко пари е Teklast X89 dual bot (с 2 операционни системи е - андроид и уиндоус )...цената по спомен е около 140 - 150$

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карай, оръсих се за iPad Air. Кво да ги правя, нали са ме родили, задлужават най-доброто... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...