Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 6 - Жълтеене в горната част на дисплея


WULAS

Въпрос

Здравейте, тази сутрин докато си играех с телефона забелязах, че горната част от дисплея където е статус бара жълтее. Въпроса ми е понеже телефона ми е сменян един път в криейтив, а сега искам да го дам в теленор, защото е купен от там дали ще ми уважат гаранцията (с документите от криейтив)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Имам спомен, че ти бяха казали, че важи гаранцията или бъркам? И защо този път ще го даваш в Теленор, щом веднъж си ги прескочил, давай пак в Креатив.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Провери тук за гаранционния статус от производителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От теленор ще ми дадат оборотен телефон, за това искам да го дам там. Ако го дам в криейтив, ще седя без телефон а дори Нокия с фенерче нямам. Епълската гаранция изтича ноември

Той като е до Android телефон почва да се рестартира чак :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оборотният телефон е само по рекламите, обикновено нямат налични, а иначе пробвай - ако ти направят проблем, винаги можеш да отидеш в Креатив.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление нямам, иначе до сега да съм го дал. Ще видим, ще се пробвам в теленор ако ме отрежат, нямам избор.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам един 4S 8 GB с 8.4.1 който не се използва в момента. Мога да ти го пратя докато оправят твоя. Ако искаш драскай на ЛС да не превръщаме темата в чат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В теленор със сигурност ще ти дадат оборотен колега. На мен за ЛГ Г2 ми дадоха хуавей П7 за оборотен. А за айфон дават айфон но няма да ти дадат 6 а 4 или 5. :)

Редактирано от Иван*Иванов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С колегата @dizela13 се разбрахме за което съм му много благодарен! Ще го дам в криейтив, от както теленор ми "поправиха" телефона, не мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона е сменен, но сега имам друг проблем.

Взех телефона и беше активиран, дадох му Erase и на пръв поглед всичко беше 6. Тръгнах да пиша съобщение и търсих по букви и ми излизат някакви контакти които ги нямам в телефонния си указател. Сега не знам какво да си мисля, телефона е с фабричните лепенки, но от къде са се взели тия номера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В телефоните с демо акаунт има кухи контакти, но ме съмнява, че са ти дали такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е демо, защото контактите бяха някакви от сорта "Ангел Квартира" и такива. Телефона видимо е нов, няма и точка по него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В крайна сметка важното е, че телефона е нов, няма жълти петна и всичко му е наред.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, виж по IMEI-я кога е активиран.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според IMEI е активиран на датата на която купих първия iPhone 6 преди да почнат смените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой колега в сервиза си е сменил телефона :)

Пп: "Фабрични" лепенки не е проблем да се сложат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Освен да си остана с надеждата, че няма да ми прави проблеми, явно друго не ми остава.

п.п Иначе дойде с 8.4.1 и след това го ъпдейтнах.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обърни се директно към Епъл. Аз ако бях, така щях да им сипя на криейтив, че щяха да ме молят да им викам кзп.

Сигурен ли си, че нещо не бъркаш с iCloud или мейл акаунтите и да ти идват оттам тези контакти?

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

М, не сигурен съм, че не бъркам. Аз такива контакти никога не съм имал никога в Gmail или където и да е другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този проблем с жълтеенето ми се появи на 6S и го занесох на кретените от ТЕЛЕНОР, да видим какво ще направят. Apple вече сериозно ме разочароват, аз ли нямам късмет, че абсолютно всеки iPhone досега ми излиза дефектен и след като ми го заменят с чисто нов вече всичко е наред?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз връщам 2ри 6s заради жълтеене, същата работа и с 5цата имах!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За колко време ти го оправят? Моя вече 10 дни го няма, получих смс наскоро, че телефонът ще бъде изпратен в сервиз на производителя, а след 2 дни като заключение от сервиза ми изписва - "iPhone 6S 64GB 780"... каквото и да означава това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влез в гуугъл и потърси apple online warranty check - въведи imei телефона и ще разбереш дали е сменен!

Самата смяна отнема около 2 седмици!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изисква се сериен номер, за да проверя, а тия от Теленор не са го изписали в протокола. Дано скоро звъннат, че ми писна..

P.S - Всъщност проверих, но не пише нищо.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...