Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Днес си взех Iphone 4s Version 6.1.3


Джан

Въпрос

Искам да питам дали мога да кирилизирам тази версия(6,1,3) ако може да ми обясните защото това ми е първият iphone а принципно не съм много на ти с техниката. Искам да попитам и друг въпрос понеже исках да се регистрирам в apple store но по време на регистрацията ме изненадаха с неприятна новина и не си спомням какво съм написал точно , не ми праща и e-mail със забравена парола (горе долу имам на представа какво съм писал но не съм сиг, дали е така ) , пиша име и парола но ми пише че акаунта е заключен поради съображение за сигурност а когато искам да го отключа не ми праща email , понеже въведох номер на карта и тем подобни лични данни няма опасност някой да се възползва нали ? Извинявам се ако не задавам въпроса там където трябва и ще разбера ако темата е изтрита или заключена , благодаря предварително за отделеното време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

19 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

ами ако ъпдейтна но щом няма за тази версия сигурно няма и за 7,, , ако има някаква вероятност да downgrade сам без да го разваля и тем подобни .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ъпдейтнеш директно на 9.2. Не ти препоръчвам да го правиш, щото, както ти е първият айфон, така ще стане и последния. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейт ще е възможен само към актуалната версия, която в момента е 9.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми мирише на заключен със Айклоуд. ;) Файнд май Фоун включен ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лично мнение-продадох си 4S-а след досег с iOS9. 4S е уникален до iOS7, от там нагоре просто губи. Ако има начин да сложиш 7-слагай, тъкмо ще ти работят повечето неща от Appstore без да им търсиш старите версии (то попринцип само предлага стара версия, но май не е всеки път, случвало ми се е да не предложи,а да има такава).

Лични наблюдения на бял 4S 16G-с iOS8 започна лагенето и забавянето в анимациите, започна прецакването на камерата (качеството на снимките осезаемо намаля, просто си личеше, сякаш компресията беше 60-70 вместо стандартните 90-95%, нещо от сорта), с 8.3 ако не се лъжа се казваше това дето докара Apple Music се оправиха анимациите и стана малко по-плавни, но multitasking-а се развали до ниво 3GS,което на 8.2 го нямаше и си работеха приложенията добре, времето за switch от едно до друго беше по-малко. С 9 тотално го закопаха телефона. Не знам след 9 какво са пускали, не следя вече (защото не ме интересува, с iPhone 4 съм в момента), но след ъпдейт и дори reset нещата не се подобриха-9-ката закопа телефона, то е лагане, забиване...

7-цата е жива магия в/у тоя телефон-хем е последната наистина бърза и стабилна OS за този модел, хем е що-годе актуална и доста приложения я поддържат все още, за разлика от 6. Въпреки,че UI на 6 все още го предпочитам.

Това разбира се са си мои лични наблюдения в/у моя телефон, не искам да засегна никой и да споря с никой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво общо има цвета на телефона с OS?

Редактирано от alkosali
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е какъв е проблема , че съм го споменал...?! Ми споменал съм го цвета. Какво толкова?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 Лични наблюдения на бял 4S

Щот е бил бял най-вероятно ...
Какво общо има цвета на телефона с OS?
Ти кажи. Сам го спомена.
Е какъв е проблема , че съм го споменал...?! Ми споменал съм го цвета. Какво толкова?!
Без да се засягаш, но шизофреник ли си?! От майтап не разбираш ли?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А кога ще вземаш 3GS?

За един приятел питам, че му е важно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 Лични наблюдения на бял 4S

Без да се засягаш, но шизофреник ли си?! От майтап не разбираш ли?

Какво е това? Извинявай,че питам, наистина не разбирам какво е. Все тая...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз се надявам да спечелят колективния иск срещу епъл и някак да ги принудят да има възможност за качване на по-стар IOS на всяко устройство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е точно така, ама хайде...

То и теб базикаме, нищо че си доволен от Ейпъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...