Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с отключването на екрана на iphone6


Виктория97

Въпрос

Здравейте,

Нова съм тук и не знаех точно в коя тема да напиша проблема си, тъй като никъде не прочетох за този вид затруднение. Имам iphone6, ios 9.2.1, заключен към теленор. Преди няколко месеца го изпуснах и екранът му се пукна. Смениха му целия дисплей, не само стъклото. Всичко беше нормално, телефона си работеше като преди, никакви забележки. Около месец след това, започна да прави проблем, свързан с отключването на екрана. Когато натисна някои от бутоните за отключване си работи, но мине не мине и при опит за поредното отключване екрана става тъмно син. По-късно дори започна да се появява една бяла точка на екрана. Веднаха си казах, че проблема е от новия дисплей и преди няколко дни го занесох да го погледнат. Първо ми казаха, че катализаторчетата са спукани били от изпускането и няма как да се замени платката, в която се намират; после проблема можело да бъде и в софтуера. Вчера си ми го дадоха, казаха, че си работи и дори да са спукани тези катализаторчета, мога да си карам дълго време така. Вечерта след това работеше идеално, днес до обяд също и след това пак направи този проблем. Не знам вече каква е причината и как да разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
катализаторчетата

В този сервиз работят откриватели на нови технологии.

Дисплеят е явно некачествен, но по-притеснително е светването на син екран. Не е невъзможно да има проблем по платката, лошото е, че няма как да се каже чия е вината - изпускането или откривателите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз така си мисля, че просто има проблем в дисплея, който са сложили. Най-странното е, че екрана не светва в ярко небесно синьо, а в тъмно синьо почти незабележимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Именно за това говоря. Повредата е в контролера на дисплея, който невинаги може да се замени. Има таб "Сервиз" във форума, навестете го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре, благодаря! :)

А, ако се смени дисплея, тогава има ли шанс проблемът да изчезне? За сега телефона е добре, но обмислям, че ако продължи да се случва това, да им дам да си сменят дисплея с нов.

И също така, когато направи този проблем и го рестартирам, след това тапетите, които съм сложила на екрана са размазани. Но пък, иконките си се виждат ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С гадаене няма да се получи, госпожице. Преценете си сама как да постъпите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...