Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

SMS Delete


bainiac

Въпрос

Здравейте,

Направих една глупост и се чудя дали може да има някакъв "лек" за нея... Без да искам си изтрих всички смс-и от определен човек, а много ми трябват. Естествено, нямам бекъп преди това и се чудя длаи има някакъв, какъвто и да е начин да се възвърнат.... :) ? Да се ръчне нещо, да се направи... както на компютър примерно.

Знам, че звучи глупаво, но ми трябват наистина.

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако има бекъп в системната папка на айтюнс(провери) - свали си backup extractor(виж в гугъл) и си ги изкарай оттам.

Оправи си профила при следващото влизане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво има на профила? СОри, за пръв път пиша и затуй питам :).

Айтюнс на компа ли? Пф и него не съм ъпдейт от бая време,, има ли значение?

И благодаря за бързия отговор... Ако има успех ще черпя много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На профила има това, дето не си го чел хич, защото хич не си чел и раздела с правилата, а лъжливо си декларирал, че ги познаваш и се задължаваш да ги спазваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При всяка синхронизация, Itunes си прави бекъп. Ако си синхронизрал телефона преди да изтриеш смс-ите, имаш шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Уви не! Куха лейка съм си... :) Вече ще синхронизирам ежедневно :)

Благодаря за отговорите все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще използвам темата и аз да питам: Донесоха ми за ъпдейт чужд телефон: направих бекъп, ъпдейт, джейл и сет ас ню и накрая синхронизация на чисто - както е описано в темата.

Естествено заминаха СМС-ите и бележките, а са били много важни (не знаех че ги има). Някой има ли идея как да се опитам да ги възстановя?

Мак ОС; телефона е 3G

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единствения начин е ако се е запазил бекъпа, който си направил преди рестор. Като закачиш телефона към iTunes, кликаш с десен бутон върху името му (в лявата част на екрана, по средата) и избираш Restore from backup. Ако ти даде възможност да си избереш кой бекъп да върне, ще черпиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, ще опитам - не е при мен компютъра сега... но доста се съмнявам... синхронизирахме го няколко пъти и по-всяка вероятност е реплейснат с новия "празен" бекъп. А с някакъв софтуер за възстановяване на изтрити данни дали има шанс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шансът е ако собственикът е синхронизирал на своя компютър досега. Рестор към старата версия с връщане на бекъпа от iTunes, синхронизация там, извличане на данните (дали ръчен бекъп, дали с Chronus, както казва PunkoHead), след това наново към по–високия фърм, и след Set as new, ръчно връщане на бекъпа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако някой друг има нужда — http://iphonesmsexport.info/download.asp

Инсталира се на PC-то и и може да измъкне смс-и от бекъп на компютъра в html формат, откъдето да се копират и запазят в текстов формат или ексел. Удобна е, ако искате да си имате запазени смс-ите на носител, различен от телефона. Може да измъкне всички смс-и от бекъп-а или само от определен абонат.

Програмата е лицензирана и в пробен режим е ограничена откъм функционалност, но може би я има и кракната из мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрих без да искам бележки в папка notes исках да направя restore from backup дали ще ми възстанови изтритата папка отново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво ще рече това ако ги имам?Запазват ли се някъде това което всичко се пише,погледнах в настройки има отметка на PC това означава че всичко писано го има на компютъра така ли?

Проверих в компа но ми изписва само файлове като notes.dll, com.apple.notes,notes syncshema но друго нищо не открих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си правил бекъп с iTunes, ще ти възстанови Notes към датата, от която е бекъп-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...