Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Online Artillery


monydochev

Recommended Posts

Днес ме зарадваха от Apple. След една седмица чакане одобриха първата ми игра за iPhone.

Играта е римейк на добре познатата игра от нашето детство "супер артилерия".

Играта е онлайн мултиплейър, тоест обстрелвате се през интернет с други играчи.

Благодарение на това, че имаме версия на играта и за PC на флаш, постоянно има онлайн между 500 и 1000 души.

За американския appstore имам 50 promotional codes. Ако някой има акаунт за американския appstore нека ми пише на лично съобщение и ще му дам за да не плаща 1.99$.

Ще съм Ви адски благодарен ако сложите добър рейтинг или напишете положително ревю.

http://itunes.apple.com/us/app/id374483688?mt=8

http://itunes.apple.com/bg/app/id374483688?mt=8

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

p.s.

Тъй като знам, че много от вас ще са възмутени, че си правя реклама и искам да припечеля пари от родните форумци, искам да кажа, че съм готов да върна парите на всеки, който си купи приложението и драсне положителен рейтинг. В момента обмислям как е възможно да стане това и единствената идея, която ми идва е да ви върна после парите през paypal.

Редактирано от monydochev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мен поздравления за играта и подхода ти, Мони! На добър час и благодаря, че чрез труда си вдигаш и реномето на нас, българите, на световната сцена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам в Американския. Чудесна новина и много готин подход. Да си жив и здрав за да ни радваш и за напред. Пожелавам ти много бъдещи успехи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Трябва и други да има като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Продължавай в същия дух. Дано събереш повече парички. Абсурд е да говориш за връщането на пари. Да подкрепим Българското!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, младеж.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, надявам се на обективен feedback от вас тук и на положителни ревюта и рейтинг в Appstore :D

Nistel,Nistel,kdmion,marty прaтил съм ви на лични кодове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БРАВОООО!

Можем само да се гордеем с такива хора като теб!

Ще ми пратиш ли и на мен код?

Много ми се цъка в мулти тази игрица... -имам амер.рег.!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извниявайте за спама: Вярно, че не всеки има възможност, но за да оцените труда да човека по-добре си купете приложението от колкото да му искате код ! Все пак по някакъв начин трябва да го стимулирате, да продължава да ни радва с такива апликации !

Браво Mony за идеята и труда !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Извниявайте за спама: Вярно, че не всеки има възможност, но за да оцените труда да човека по-добре си купете приложението от колкото да му искате код ! Все пак по някакъв начин трябва да го стимулирате, да продължава да ни радва с такива апликации !

Браво Mony за идеята и труда !

Не е проблем, в бизнес плана ми не е заложено да взема паричките на сънародниците ми :D а на пустите му американци ;)

mufasata,kojona пратил съм ви кодове

Редактирано от monydochev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво и от мен!!!

Имам само една забележка, но тя пътува към теб на ЛС :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мен поздравления за играта и подхода ти, Мони! На добър час и благодаря, че чрез труда си вдигаш и реномето на нас, българите, на световната сцена.

Мони от отдавна се е появил на световната сцена с Imeria Online, а на Българската с TimeShield, за което ме цедеше редовно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то в Тюнето си го пише: Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 3.1.3 or later.

Човека сподели, че се чака ъпдейт с подръжка на по-ниски версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега си я качвам и iTuna ми изписва трябва ви newer version OS :х дам 3.1.3 яко

Да оправили сме този проблем, но отново трябва да чакаме Apple да го прегледат.

Просто секунда недоглеждане при компилирането и после цяла седмица чакане на Apple :)

Новата версия ще иска 3.0

Щях да се разплача като видях, че не мога да си го инсталирам на собствения телефон. Добре че тръгна на iPad-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина. Продължавай все така, желая ти още много приложения в AppStore и не само игри. Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Пожелавам ти още много одобрени игри... xD Ако може, ще те помоля за едно кодче... И по възможност, да ми кажеш как да го използвам. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек като се занимаваш с това, ако можеш да направиш програма за Wifi енкриптиране където и да съм да краква паролите на Wifi мрежите ще си купя програмата на всяка цена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...