Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlacklist


tonygti

Recommended Posts

iBlacklist е най-добрата защитна стена за разговори, SMS и MMS за iPhone. Чрез нея можете да изберете от кого искате да получавате обаждания и съобщения, както и обратно - да ги блокирате.

iBlacklist защитава вашите обаждания, блокира изходящите досадни балончета.

Работи на всички iPhone модели според версията на фърмуера.

iBlacklist 7.0-5

Свали

За да активирате просто натиснете бутона Crack Me, след това CRACK ME NOW. Трябва да сте свързани чрез WiFi или 3G за да се изтегли лиценза.

d056669c2c8aba7e.pngba247754328c386a.png

0d8ecd8cca929a34.png053adaa579400f76.png

xSellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Новото което забелязвам е само това Database Manager или с две думи, с едно натискане се възстановява цялата първоначална база данни на iBlacklist.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и някакъв ъпдейт нов в Синфул-а пак кракнат и след рестарт-а на телефона няма подкарване... случайно се стартира отвреме на време ама без полувината икони... и нищо работещо от Winterboard... някаква препоръка ? Как мога да изтрия ръчно iBlacklist ? Понеже нито Сидия, нито Icy ми се стартират! Благодаря предварително !

Интересното е, че даже не ми дава да влизам в папката Library и всичко там е празно... нямам нито адрес буук, нито повиквания, нищо :) Много интересно ! Някой може ли да ми даде деб файла и plist-а от Dynamic Library на версия 3.08 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нестава с триене и възвръщане... ето вижте скрийн-а, който ми излиза когато се опитам да влеза в Library

screen4e436.th.jpg

Ресторнах вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли опция да си сложа всички контакти към черния списък, без да ги избирам един по един..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма такава опция, а и не виждам логика да я има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не си направиш Whitelist, а в него поставиш всички, които искаш да могат да ти звънят, а останалите просто ще бъдат в Blacklist :). Това го има в MCleaner :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А то всъщност какво се получава ако сложиш някой номер в blacklist? Смисъл ако човека с този номер се опита да ти звънне какво му казва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има опция с която можеш да си избираш : заето, гласова поща и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Не искам да приличам на някой неблагодарен пикльо, ето защо с поста си по скоро бих приличал на посредствен iPhone Hack"Master"... та на въпроса... имам сериозен проблем с кракването на тази рпограма... правя всичко според инструкцийте, но най накрая, като цъкна в/у иконата за момент все едно зарежда и после ме връща на Homescreen... има ли вариант да се пусне тук директно кракната версия на програмката за директна инсталация...??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Имам инсталирана iBlackList 3.1-4 от SinFuliphonе (3GS;unlock;Jailbroken).

Погледнах всички настройки, но след като вече съм си я инсталирал и нямам никакви листи когато получа обаждане или SMS и съответно не съм отговорил на SMS-a или обаждането вече не ми излиза съобщение най-отпред на iphone за пропуснато обаждане или SMS. Пробвах и с версиите на BigBoss, beyouriphone и xSellize и все още не ми излизат съобщения. Програмата е ценна, но ако няма решение на това как да ми излизат съобщения за пропуснати SMS или обаждания ще се наложи да я махна :rolleyes:

Ще съм благодарен на всеки за мнението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в iBlackList/Extras и направи всичко да бъде на OFF а най-долната Report да е Disable. Мен например страшно ме дразни когато ми изплува балон на LockScreen-а, но там използвам Popup Blocker.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Икам да попитам как точно става включването на гласовата поща защото при мен нещо не се получава .Задавам опцията от настроиките при което се получава само еднократна вибрация без тя да се включва? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Възможно ли е да има конфликт с Lockinfo? Откакто си инсталнах инфото,blacklist спря да филтрира обажданията?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво установих!Lockinfo влиза в конфликт с iBlacklist i MCleaner!След като преинсталирах и двете филтриращи приложения и проблема си остана.От Setings/Lockinfo/plugins/phone/enabled-off и всичко е наред!Предполагам и с филтрацията на СМС-ите проблема ще е същия!

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Явно найстина не се е разбирала с някоя друга програмка :lol: ресторнах на 3.1.3 качих я и няма проблеми вече незнам от къде е идвал проблема, но предполагам, че е от Push Doctor или някой негов Depends

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ако не искам да си направия jb на iphone , има ли подобна програма на тази в апп стора даже и да е платена ? с i4 ver 4,01 съм .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...