Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Viber - Free Phone Calls

Free

Category: Social Networking

Updated: Nov 24, 2010

Current Version: 1.0.4

1.0.4 (iOS 4.0 Tested)

6.0 MB

Languages: English, Chinese, French, German, Japanese, Russian, Spanish

Seller: Viber Media Inc.

© Viber Media, Inc.

Rated 4+

Requirements:Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.0 or later

Можете да изтеглите програмката безплатно от AppStore.

iTunes Link

Поредното страхотно приложение за iPhone - напълно безплатно, работи в бекграунд без да хаби батерия и няма да ви таксува нищо, за да провеждате телефонни разговори!!!

Подобно на другите такива приложения, след инсталация и стартиране, тя сама разпознава, кои ваши контакти имат iPhone и ви дава възможност да разговаряте с тях през 3G и WiFi НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО (разбира се през 3G ако сте на unlimited data plan - иначе ще плащате за трафик).

За приемане на разговори ползва пуш нотификации.

От фирмата разработчик добавят, че приложението ще се появи и за Андроид през първата четвърт на 2011г. - така листа ви с контактите ще се увеличи!

Хубавото на програмката е, че се обединява с нормалната Phone.app и я замества, не изцяло разбира се!

От Viber може да набирате БЕЗПЛАТНО други хора с iPhone, който са я инсталирали, както и всички останали контакти, които имате, като тя автоматично ви прехвърля на Phone.app и избира избраният контакт, но през нормалната мрежа на оператора - за която се плаща!!!

Номерата в контактите ви/AdressBook, на познатите ви с iPhone, инсталирали програмата, които искате да добавите, трябва да започват с +359 ххх ххх - иначе няма да ги разпознае програмата!

Viber.png

Ако веднага след инсталация с другият телефон го направите - няма да стане! Изчакайте малко, да се ъпдейтне базата и да ви се покажат и на двамата в контактите на Viber, че ви има! Тогава се набирайте, както е показал GPower по-горе!

Също трябва да ви е пуснат ПУШ-а!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сигурно ли е, че е безплатно през WiFi, като го пробвам без сим карта казва, че не може и иска да я сложа, от къде е сигурно, че не използва минутите? Не че нещо, но не го вярвам все още, не че не е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че са го тествали двамца, предполагам теста не е бил само да проведат разговор. Аз ако опитам да проверя сметката трябва да я засеча сега и после до когато се обнови да не трябва да говоря. Сега ще го тествам аз и ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова има за обсъждане?6513a1421855d67a.gif Щом пише, че е за безплатни разговори значи е! По твоята логика и на Tango трябва да таксува, а аз звъня в Щатите през него и да ти кажа няма и стотинка отгоре>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре не знам вече безплатно ли е, не е ли, но при мен не работи. Пробвах го с карта на ваучер, звъннах си и дава заето...

Едит: От картата на сметка от която директно като набера отваря оригиналната phone.app, нещо не се връзва сякаш че.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apodjeki, програмата е за безплатни разговори между тези, който я ползват. Не може да набираш мобилни телефони и да е фрии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тка де да бяхте сложили оригиналното инфо за програмата, там черно на бяло си пише to iPhone users :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тя сама разпознава, кои ваши контакти имат iPhone и ви дава възможност да разговаряте с тях през 3G и WiFi НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО

Само ако си беше направил труда да я инсталираш и поразцъкаш щеше да забележиш някои подробности.

1beca0c2d143f12a.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тя сама разпознава, кои ваши контакти имат iPhone и ви дава възможност да разговаряте с тях през 3G и WiFi НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО

От това става ясно, но може би не си го зачел подробно. :biggrin:

п.п. G застъпахме се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А разговорите през 3Г ограничени ли са от операторите?Нещо не се получава при мен при iphone 4-iphone 3G,затова питам!Дава свободно,но не звъни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са ограничени!

Ако веднага след инсталация с другият телефон го направите - няма да стане! Изчакайте малко, да се ъпдейтне базата и да ви се покажат и на двамата в контактите на Viber, че ви има! Тогава се набирайте, както е показал GPower по-горе!

Също трябва да ви е пуснат ПУШ-а!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една безплатна алтернатива за говорене навсякъде по света. Подържа се и от Андроид телефоните.

7640ad1d4d98f85b.jpg

KakaoTalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туй само за чат бре :tooth: - що лъжеш хората ?! :tease3:

KakaoTalk is a phone number based messenger service that allows iPhone and android users anywhere in the world to chat one-to-one or in a group for free.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм с Iphone 4 но странно не ми праща код за да я активирам телефонът е от М-тел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също доста чаках кода, но накрая дойде.

Имам един интересен проблем, в контактите ми открива 2ма приятели, които са с Viber, с единия нямам никакви проблеми. С другия обаче, когато се опитам да цъкна на него ме изхвърля веднага. Той се опита да ми звънне, нищо не показа, но след няколко минути отчете пропуснато повикване, след което аз успях да го набера от Recent - хоп стана. Обаче ако се опитам да го набера от контактите, пак ме изхвърля? Не мога дори във Favorites да го добавя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това работи идеално :tease3:

Преди малко говорих с R32 който е във Флорида.

Чува се все едно е до мен!

Cool!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам ;). Ако пуснат и един ъпдейт за конферентна връзка, ще е супер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Програмата е напълно безплатна!!! Обадих се от iPod Touch към iPhone 3GS и всичко си беше както трябва, но имам един проблем... От iPod-а аз мога да се обаждам, но от iPhona на мен не могат да ми звънят, защото те виждат номера, на който ми е изпратен кодът за активация а номер на iPod-а, който да виждат хората с други iPhone или iPod все още няма. Надявам се при ъпдейта на програмата да бъде възможно обаждане към iPod.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На айпада регистрирах програмата с карта, която ми е в служебния телефон и входящо обаждане се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На мен не ми тръгва тази програма защото ми казва,че все още търси контакти които имат тази програма а на мен почти всички мои контакти имат Вибер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий и качи наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...