Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 9


Grievous

Recommended Posts

Oткрих как се оправя:

Tools --> Preferences --> Advanced --> Programs

Натискате add. Пишете в полето Protocol: itms

Ако го имате протокола, кликвате го 2 пъти.

В новия прозорец кликвате "Open with other application"

Избирате пътя до iTunes.exe (при мен е: C:Program FilesiTunesiTunes.exe)

Задавате Parameter: /url

След това отивате в Downloads - махате отметката на Hide file types associated with Opera.

Кликвате на application/itunes-plugin 2 пъти.

И отново: Open with other application и пътя до iTunes.exe

Давате отметка на Pass Web address directly to application.

Това е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен на iTunes 9.0.3 си ми качва музика,но имам странен проблем!Искам да си метна многократно един трак и не става.Пробвах да го сваля от различни места,отново същата работа!Подчертавам,че това се случва само при тази песен!Качвам го единично по познатия начин: File - Add file to Library.Пробвал сам и с Аdd folder to Library и отново всички песни се качват,а въпросния трак НЕ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Варианти:

1. Файлът е в различен формат от останалите и е неподдържан от iPhone (трябва повече инфо за аудио формата);

2. В самото наименование на физическия файл има забранен символ, който не се поддържа;

3. В описанието на тага (и в двете версии при .mp3 - формата) има непозволен символ;

4. Прекалена големина на вградения артуърк във файла;

5. Нещо друго некоректно в метаданните на файла;

За това се сетих!

Най-добре качи някъде файла за да го видим или дай повече инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето тази грешка излиза като синхрронизирам 83c1f220b5fd2dbc.PNG , Но телефона си е синхронизиран. С фърмуеър 3.1 с модем 05.11.07

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза тази грешка като си включа телефона. А като натисна ОК се синхронизира нормално. Пробвал съм с преинсталиране на iTunes, няма никаква разлика.

73399940.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера си инсталирах най-новата версия и сега по никакъв начин не иска да се отвори? Инсталирах я на ново-пак нищо. Имам акаунт на американския-да не би това да е причината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ITunes

CVE-ID: CVE-2010-0531

Наличен за: Mac OS X v10.4.11 или по-късно, Mac OS X Server v10.4.11 или по-късно, Windows 7, Vista, XP

Въздействие: Внос на злонамерено изработени MP4 файл може да доведе до отказ на услуга

Описание: безкраен въпрос линия съществува при обработката на MP4 files.A злонамерено изработени подкаст може да бъде в състояние да причини безкраен цикъл в ITunes, и предотвратяване на неговата работа, дори след като бъде подновена. Този въпрос е засегнат чрез подобряване на валидирането на MP4 файлове. Кредитът за Sojeong Хонг на Sourcefire VRT за докладване на този въпрос.

Всъщност свалих една МП4-ка от Дата.бг и това го е болкирало. Това значи ли че вече с тази версия нама да можем да си слагам музика? И как да го отболкирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно описание, Констант. Поздравления.

П.П.

И по-леко с леките и среднотежки наркотици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталиране на новия аитюнс ifunbox спира да работи.Тук може да намерите решение на проблема , при мен стана.

http://i-funbox.com/blog/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо смешно! Не разбирам защо ми се подигравате? Наистина не мога да го подкарам, а текста съм свалил от офциалната страница на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ни разяснил това:

Описание: безкраен въпрос линия съществува при обработката на MP4 files
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гугъл транслейт. Не знам за какво иде реч и затова ви питам най-учтиво. Истината е, че нямам Айтюнс и не мога да го стартирам. Ако можете помогнете? Два пъти си го изтеглих и се инсталира, седи си иконката, но не тръгва! Свалих сутринта една МП3-ка и болкира. Не знам?

---------- Поста е добавен в 15:44 ---------- Предишният пост е бил в 15:38 ----------

Сега вързах Iphone към компа и дори с Iphoto не ще да се синхронизира ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нe щете да се научите един път завинаги преди да се хвърляте веднага на всичко ново и "фейшън", първо да проучите, почетете и тогава грамотно да правите каквото е нужно.

Да не говорим пък за търсене и четене тук във форума...

И иска даже пак предложения, съвети, спасения...

Ми седни и почети малко, бе, като не можеш сам да се оправиш със собственоръчно надробената въпреки предупрежденията тук попара, толкова ли не ти идва наум да се върнеш на предходнарта версия?

Сега само ме попитай как и какво точно да правиш, и дали не е нужно дори да чистиш след деинсталацията на сегашната версия и как точно да го правиш, и ще те банна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се! Оказа се, че Flip4Mac е причината. Беше стопирал не само Itunes , но и Quick Time и синронизацията на Iphone със Iphoto ! Както и да е. В западните форуми хора с подобни проблеми си помагат-тука ти се карат и подиграват! Банни ме - много ми пука!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

iTunes 9.1.1

31683500.png

• Подобрена е стабилноста на VoiceOver

• Оправени проблеми при използването на VoiceOver и Genius Mixes

• Оправени са проблеми при конвертирането на песни във формат AAC, 128 kbps при синхронизиране

• Решени са други проблеми за повишаването на стабилността и производителността

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-новия ъпдейт на iTunes съвместим ли е с джейлбрейкнат iPod touch 2G със софтуер 3.1.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DO NOT UPDATE TO 9.1.1 IF YOU PLAN ON USING FRIDAY'S SPIRIT JAILBREAK. THIS INCLUDES USERS OF THE iPAD THAT WISH TO JAILBREAK THEIR DEVICES. IT IS SUGGESTED THAT YOU MAINTAIN YOUR PREVIOUS VERSION OF iTUNES UNTIL A WORK AROUND IS DISCOVERED.

REDSN0W, AS WELL AS PWNAGE-TOOL ARE CONFIRMED OK WITH 9.1.1. SPIRIT IS THE ONLY JAILBREAK AFFECTED. HOWEVER, APPLE IS SNEAKY AND SINCE THERE IS NO FUNCTIONALITY IMPROVEMENT, WE ADVISE YOU STAY WHERE YOU ARE.

IF YOU HAVE ALREADY UPDATED TO 9.1.1, AND ARE AFFECTED BY THESE CIRCUMSTANCES, HAVE NO FEAR... IF YOU NEED TO DOWNGRADE YOUR iTUNES, SIMPLY UNINSTALL AND USING THE PREVIOUS VERSION'S INSTALL FILE (AVAILABLE BELOW), REINSTALL iTUNES.

Няма да превеждам дословно. Накратко:

Новият ъпдейт на iTunes - 9.1.1, "запушва" untethered jailbreak-a със софтуера spirit. Който иска да го ползва - да си стои на версия 9.03 или 9.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз направо ще го кажа в прав текст - Стойте си на по-стара версия на iTunes 9, а не на iTunes 9.1.1 до второ нареждане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Забелязах, че вече не ми излизат Lyrics на песните на телефона. Това дали е от ъпдейта или синът е разбъзикал някои настройки в iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iTunes 9.2 Beta 1 for MAC OS

okq249.png

Който иска да ресторва с оригинален 4.0 (не препоръчвам) ще му е нужно това. Засега само за MAC OS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...