Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със синхронизацията на приложения при iTunes


Toni-

Recommended Posts

Не съм трил никакви приложения от никъде. Но след като изтрих и инсталнах наново Itunes нямам приложения на компа но на телефона нищо не съм трил иначе алторизирах компа си пак и все още получавам грешката че не съм алторизирал което не е вярно и отдолу (на прозореца на грешката) мога да видя кои приложения не се прехвърлят ама то май са всичките. Дано да ви е станало по-ясно в каква ситуация съм. Даже алторизирах друг копм и пак същата история, а за капак не мога и музика и снимки да синхронизирам което прави itunes безполезен за мен. Но като свържа телефона ми го разпознава и се зарежда. Благодаря за разбирането и съдействието!!

п.п. Не мога да качвам приложения от Компютъра към телефона и обратно както и да трия приложения на телефона от Програмата

Редактирано от plamen_944
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам съмнения, че имаш качени на телефона приложения с различен от твоя акаунт и за това ти иска наново да оторизираш
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбирам моля те обясни ми на прост език какво трябва да направя или дай линк със съответното решение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На прост език: влез в сетингс/стор и виж дали телефонът е със същия акаунт, с който оторизираш компа? Възможно е, когато си свалял някога приложенията, акаунтът да е бил друг и за това да не ти ги прехвърля. Няма как да стане, освен АКО НЕ ОТОРИЗИРАШ СЪС СЪЩИЯ АКАУНТ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво за старанието да споделиш, но избягвай цитатите на последен пост.

Така на бързо да кажа какво преживях през последните два дни .... имах акунт в апп стор и от там не знам как ми каза че акаунта нещо не ми е наред и ми изпрати майл да цъкна на линка и щяло да е готово да ама не .... след два дена мъки реших че проблема е в абв-то и си направих поща в яхоо и следователно нов акаунт в последствие разбрах че проблема е можел да се реши и с препращане на майла на друга поща ама тва след всички мъки без да искам го прочетох във форума ( късмет ) !!! Та после дойдоха и проблемите с новия тюнс ( просто си купих мак и зарязах стария комп ) от там акаунта не е оторизиран ( между другото вече си оправих стария акаунт ) проверявам на телефона и на мака акаунтите са еднакви ама понеже съм инат и не му разбирам още на мака реших да не го деинсталирам а продължих най-нагло да си въвеждам стария акаунт като каже че не става вадя телефона от юсб-то и спирам тюнса .... та на около петия път НЕ МОГА ДА КАЖА НО СТАНА !!! Така че пробвай с упоритост !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да. Опитай по-късно и ще стане. Няколко пъти ми се случи с различни програми и различни телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...