Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Nike+


njordanov

Recommended Posts

За да се изключи, копчето трябва да се задържи натиснато 3 секунди. Включването става без задържане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да питам някъде в София да продават Nike+ маратонки? Доста пъти съм гледал в моловете и нямаше. Някой ако е ходил до магазина на Nike да сподели дали вече са докарали такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Сори че малко стара тема "съживявам" но ме интересува следното:

това - Nike iPod Sport Kit + iPhone 4 дали ще успее да се сработи? Тъй като гледам пише ipod nano и 3GS като изискване...

Та...някой подкарвал ли го е в такава комбинация?:)

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Би трябвало да сработи - на моя iPhone 4 имам програмка за NIKE+, както всички я имат - значи го поддържа. Освен това днес ми пристигна сензора - и пробвах да го включа - телефона го откри - а как работи ще кажа утре - днес не остана време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам въпрос,сензора работи ли с всякакъв вид обувки,задължително ли е да са nike със специалния джоб дето са ?

И от къде да се сдобия с такъв сензор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако прочетеш само първата страница на темата, ще осъзнаеш колко е ненужен въпроса ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги. И аз съм решил да се включа във вашето "комюнити" . Искам да попитам само: аз съм с 3GS, и доколкото разбрах, от сайта на Найки, ми трябва САМО сензор, без приемник? Така ли е, или бъркам? :)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само сензор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си купих сензора, и днес го пробвах.. Пробягал съм 2.5км точно, тежа 100кг. Пише ми, че за тези 2.5км съм изгорил само 230 калории? Възможно ли е да са толкова малко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са някъде калориите (със или без сензора). Трябва да увеличиш разстоянието на мин.4 км и постепенно да го увеличаваш до 6-8 (може би и 10) км.

Редактирано от ivaylodj
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой може ли да ми каже къде в Пловдив или района продават Nike+ (само сензор - в дигитален е с приемник за айпод)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Сори за бъмпа на темата, но къде е логиката в това, че работи само с маратонки Nike. Как изобщо сензора отчита моделът ти маратонки? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конкретният модел маратонки Найк имат слот, в който можеш да поставиш предавателя. Нищо не те спира да използваш и други маратонки, просто трябва да намериш място да сложиш предавателя. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Все пак имам поне 2-3 чифта маратонки и още един заради предавателя.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...