Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с повикванията


WithOutBody

Въпрос

Имам проблем с повикванията, тоест немогат да ми званят ... а на мен Globul ми праща съобщение, че някой ме е търсил, но не ми е званял телефона...

Не винаги става така, но от какво може да се дължи това ... :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

24 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

С какъв фирм си? Ако си с фирм 2.2.1 и турбо....от там идва проблема, поне при мен беше така, а и не само при мен де...ъпдейтвай на 3.0 и няма да имаш такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи чист рестор, без да връщаш бекъпа,само контактите си върни ръчно и ще бъде всичко 6+ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Зравеите, с Iphone 3G съм , днеска ми се появи следния проблем.

Телефона ми е включен а не приемем входящти обаждания. След като ключа 3G-то получавам входящи обаждания поне за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми аз сам си с 3.0. Пуснах си 3G-то и така мога да поучавам входящите обаждания.

Все пак ще пробвам с пълен рестор, Благодаря ви ..... сигурно ще постигна успех:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си сложил грешни настройки или каквито и да е такива на Data apn в настройките на интернета ти се случва това. За това изтрий всякакви настройки ако си слагал такива на интернета и проблемати ще се реши. Ако искаш да си изключиш интернета ползвай sbsettings от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

.......

Да ти кажа честно не мога да свана какво имаш предвид под "Data apn" ?

Използвам BossPrefs съм изключил EDGE и 3G.

Принципно никакви настройки не съм барал за интернета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не каза направи ли пълен рестор и какъв беше ефекта?

Ако няма ефект да се търси проблема на друго място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Settings/general/network/cellular data netwok/ и тук ако си написал нещо всички входящи разговори пропадат.Дава че Телефона е изключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема за сега е отстранен. Не съм направил рестор.

Изтрих всичко от Settings/general/network/cellular data netwok/ рестартирах телефона и се оправи проблема.

Благодатря за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега, със същия проблем съм. На глобул съм и от една седмица iPhona ми се превърна в iPod... (почти). Говоря си перфектно като набера някой, когато ме търсят - няма нито вест нито кост. След 10 минути получа SMS че са ме търсили. Със SMS-ите същата работа, пращам нормално иначе получавам със закъснение. Със картата ми на МТел нямам никакъв проблем, нито с говорене нито със SMS-и. Прочетох из форума че може да е от Settings -> General -> Network -> Cellular Data Network -> Cellular Data и да го оправя, но уви - глобул нямат това като лицензиран от апъл оператор (и това го прочетох пак из форума , пък колко е вярно немам идея :lol: ). Влезна ли в Cydia или нещо което изисква интернет ми изписва "Could not activate cellular data network: You are not subscribed ti a cellular data service". Пробвах рестор (качествен) - нищо ново под слънцето. HELP

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

viewtopic.php?f=8&t=935&p=7825&hilit=Could+not+activate+cellular+data+network%3A+You+are#p7825

Ако картата ти е стара, също може да прави проблеми.

Провери да не си спрял EDGE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стара-а-а, ми на 2-3 месеца е.

Опитах, включих/изключих EDGE, реснах и в 2та случая и нищо (с fr 3.0 съм).

Не ми е за cydia или нещо друго защото влизам през рутер в тях, а за провеждането на разговори...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложи 3.1.2 и виж как е с разговорите.

Имах проблем с един ФЗ с 3.0 като твоя но се оправи на 3.1.2

А за проблема с интернета, ако толкова искаш, 123 и да ти го пускат :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

[download:315vbol9]http://dox.bg/files/dw?a=74a326fcd4[/download:315vbol9]

Я разархивирай тая папчица, и я метни с фънбокса в system/library/carrier bundles и рестартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не .... по старо му.

заместих това, реснах, изтрих това от менюто, пак реснах и пак нищо .... :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В такъв случай - не търси повече причината в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам един доста странен проблем. Ако си направя iPhona на безшумен режим от бутона горе в ляво и после го върна обратно в шумен режим, при входящи и изходящи обаждания- нито аз чувам нито мен ме чуват. Направих пълен рестор и пак си остана същия проблем. Трябва винаги да го рестартирам след този безшумен режим, за да работи. 3GS/3.1.2 глобулски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом е глобулски - един хубав чист рестор, и отиваш по гаранция. Що се мъчиш, след като не е твой проблем докато е в гаранция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сложи 3.1.2 и виж как е с разговорите.

Имах проблем с един ФЗ с 3.0 като твоя но се оправи на 3.1.2

А за проблема с интернета, ако толкова искаш, 123 и да ти го пускат :mrgreen:

Дигнах 3.1.2 и оправи (поне за сега) пък ще видим :razz: Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли малък въпрос на тема "Linkin Park - What i've done" (ако мога така да се изразя със заглавие на песен).

Ам... рано ми е още и съм сънит така че ако не се изразя някъде правилно да ме извините :)

Направих следното нещо: Преди време си бях със 4.0 на 3G и настройките на MMS в cellular data си ми бяха автоматични (а пък можех да си пускам и спирам Cell. data когато си искам от менюто), но реших че ми е твърде баван и си върнах 3.1.3 и от там получвах MMS-и но неможех да изпращам. Реших че е от настройките в Cell Data която ми беше скрита и си спомних за текущатата тема че имаше едни файлчета които като ги замениш в iFun и ти се показва.... да ама не.... :D

Заместих ги (кариер 28405) и менюто ми се показа, настройките за MMS също, само че самата функция MMS ми изчезна (предполагам че тези файлчета които заместих са били от 2G). Малко помощ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай с този, глобулски е. Само махни разширението, НЕДЕЙ да разархивираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси ;] :goodpost:

Сега отново си ми остава проблема със MMS-ите и липсващото меню но ще го правя понатам че сега нямам особено време...

Лека вечер ти желая :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...